Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod Vinořským zámkem

Moderní a stylově zařízená restaurace Pod Vinořským zámkem je známá svou romantickou, staročeskou atmosférou. Pro svou vynikající kuchyni se stala tradičním  a vyhledávaným místem nabízejícím nevšední zážitek a lidé ze širokého okolí se  rádi nechávají překvapovat pestrými kulinářskými dovednostmi zdejších kuchařů.  Šéfkuchař a jeho kolegové nabízejí široký sortiment české i mezinárodní kuchyně, celoročně pak i výběr sezónních specialit. V restauraci s kapacitou 100 míst je kuřácká i nekuřácká část vhodná pro rodiny s dětmi. Dobrá dostupnost, velká kapacita a  možnost ubytování je ideální kombinací pro organizování nejrůznějších akcí a oslav.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Sice se jedná o vyhlášenou restauraci ve Vinoři, ale opak je pravdou. Tragický a nesympatický personál a jídlo jako z jídelny. Šopský salát v okurkovém nálevu nás zaskočil asi nejvíc. Místu se vyhněte a skočte si raději naproti k Číňanům.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Včerejšek, katastrofa! Po 90ti minutách čekání jsme se zeptali kdy dostaneme jídlo a jeste se ne začalo ani připravovat! Pokud nebyli připraveni otevřít ve sváteční den - neměli otevírat vůbec! Velké zklamání!
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Je to tu hezké a personál příjemný
Restaurace Pod Vinořským zámkem
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO