Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Restaurace Pod Vinořským zámkem

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pod Vinořským zámkem

Moderní a stylově zařízená restaurace Pod Vinořským zámkem je známá svou
romantickou, staročeskou atmosférou. Pro svou vynikající kuchyni se stala tradičním  a vyhledávaným místem nabízejícím nevšední zážitek a lidé ze širokého okolí se  rádi nechávají překvapovat pestrými kulinářskými dovednostmi zdejších kuchařů.  Šéfkuchař a jeho kolegové nabízejí široký sortiment české i mezinárodní kuchyně, celoročně pak i výběr sezónních specialit. V restauraci s kapacitou 100 míst je kuřácká i nekuřácká část vhodná pro rodiny s dětmi. Dobrá dostupnost, velká kapacita a  možnost ubytování je ideální kombinací pro organizování nejrůznějších akcí a oslav.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Miroslav
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  2

Sice se jedná o vyhlášenou restauraci ve Vinoři, ale opak je pravdou. Tragický a nesympatický personál a jídlo jako z jídelny. Šopský salát v okurkovém nálevu nás zaskočil asi nejvíc. Místu se vyhněte a skočte si raději naproti k Číňanům.

The_Mak
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Včerejšek, katastrofa! Po 90ti minutách čekání jsme se zeptali kdy dostaneme jídlo a jeste se ne začalo ani připravovat! Pokud nebyli připraveni otevřít ve sváteční den - neměli otevírat vůbec! Velké zklamání!

Andrea Nedvedova
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba