Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod věží

Restaurace při penzionu Pod věží nabízí nejen tradiční jídla, ale především speciality rybí a zvěřinové kuchyně. Suroviny pochází od regionálních dodavatelů. Restaurace je striktně nekuřácká a poskytuje ideální prostory pro soukromé, firemní akce či oslavy. Restaurace dále nabízí široký výběr moravských vín z prestižní vinotéky Dionýsův nektar. Zároveň je tu možnost poradit se se zkušeným sommeliérem, jaké víno se hodí právě k Vašemu jídlu. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace pod věži leží ve středu města nabízí výběr ze 3 menu a jídelní lístek restaurace ma zahrádku parkování je možné na náměstí k teta uráží jsi to 3 minuty
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo (zaměření je na ryby a zvěřinu, nás potěšil okoun, kapří filet i vynikající rybí polévka), skvělá pozorná obsluha, hezké posezení na zahrádce s fontánkou. Oceňujeme i nekuřácký salonek uvnitř, do něhož jsme se na chvíli schovali před deštěm.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO