Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 112x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Přehled hodnocení
94% celkově
94% personál
91% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 89x
4 19x
3 3x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace je pro rande s přítelkyní trefou do černého. Menu tu mají opravdu výborné. Jejich dančí hřbet s celerovým pyré, který jsem si objednal, mě velmi nadchl.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hned úvodem - není to levná restaurace. Ale všichni jsme to vyhodnotili tak, že poměr: "cena v nejatraktivnější části Prahy x výběr a chuť jídel x vynikající obsluha" je pro např. významné rodinné oslavy velmi příjemný. Ještě zdůrazním přístup všech, kteří se o nás starali (slovo personál mi přijde téměř urážející). I při při našich dotazech na jídlo či pití jsme dostali velmi fundované odpovědi. Velmi si ceníme toho, že na některé z těchto dotazů pan vrchní přivolal kolegu, který např. nápojům rozumněl více a dokázal nám podat více podrobností. Je na tom vidět snaha všech, aby host byl naprosto spokojen. A souhrn všech těchto drobností se projevil v tom, že jsme se tam cítili spokojeně a uvolněně. A podílí se na tom i prostředí, které navozuje pocit pohody, klidu a soukromí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bardzo dobre jedzenie, polecam gulasz z bardzo dobrym sosem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lovely night, great staff, perfect dinner I definetely recommend this place
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent food, service, beautiful decor, very reasonably priced, great house wine.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nabízí rychlou svižnou obsluhu. Hezké prostředí, skvělé jídlo a lokalita samozřejmě taky super Doporučuji všem zkusit alespoň jednou. Navíc dlouhá otevírací doba je také plus.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá a profesionální obsluha, výborné jídlo, krásné prostředí a skvělé víno. Rozhodně jsme zde nebyli naposledy :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Delicious meal, had a really nice time there
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili u příležitosti oslavy sv. Valentýna, nikdy před tím jsme v ní nebyli ani nám nebyla nikým doporučena. O to milejší bylo naše překvapení - naprosto vynikající degustační menu, které se navíc dobře "jedlo" i očima. Zajimavým překvapením byla také možnost párování vína. Ochutnali jsme tak šest naprosto vynikajících vzorků vín z místního sklepa a chvíli diskutovali i se zdejším someliérem, což bylo příjemné zpestření. Po celou dobu se nám věnoval velmi vstřícný a milý personál. V restauraci jsme se cítili opravdu "jako doma" a tudíž nejen, že doporučíme dále, ale určitě se i rádi vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO