Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 80x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Přehled hodnocení
93% celkově
93% personál
88% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 64x
4 12x
3 2x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
A wonderful meal in a comfortable ambience under the tiower.of Charles Bridge. Staff were knowledgable and attentive. Starters, mains, and a delicious bottle of Pinot noir cost $100 dollars Canadian. What a great value. A memorable meal to end a lovely vacation in Prague. The website makes it soooo easy to make a reservation- recommended to make one. Prague is still busy in mid- October.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Very good, tasty and fine czech food, though portions are not very big. Location is very good and easy to locate, just across Charles Bridge. Very good service and polite personnel. Most of the guests were tourists. I would recommend the restaurant.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Looking for something special for the last night meal of our long weekend in Prague and this did not disappoint. Menu is not extensive but more than adequate. Enjoyed three courses and a freebie apetizer. All delicious. Excellent wine selection. Very reasonablly priced considering the quality of the food. Service friendly, helpful and informative. Lovely location by Charles Bridge Would highly recommend
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The staff is friendly, food is good, the soup in bread is excelent. The prise is fair. The inside room is goid privet events. Recommend.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Pod Věží si vždy suprově pochutnáme. Obsluha je velice ochotná a nenechává své zákazníky na jídlo ani pití dlouho čekat. K tomu je zde nádherné prostředí, takže tuto restauraci mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Lokalita v turistickém centru, přesto akceptovatelné ceny. Příjemné překvapení ohledně kvality, která rozhodně není orientovaná na jednorázové nalákání turistů, jak by se na takovém místě dalo čekat. Jídlo velmi chutné a elegantní, kuchař si dává hodně záležet. Personál velmi příjemný a profesionální, prostředí útulné. Doporučuji vyzkoušet.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výjimečný gastronomický zážitek. Měli jsme v rámci Sektivalu 5-chodové menu, kde se ke každému z chodů podával jiný druh sektu. Všechny chody byly velmi nápadité, obsluha pozorná, vysvětlila přípravu jídel, vybrané sekty velmi dobře korespondovaly s jednotlivými chody. Nebylo to levné, ale moc jsme si to užili :).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO