Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 114x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Přehled hodnocení
93% celkově
93% personál
90% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 89x
4 20x
3 4x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Visited Restaurant Pod Věží the first time in April of 2015. Thoroughly enjoyed experience back then. Came back in May of 2017 with high expectations and was somewhat underwhelmed. Overall tgis is a very nice restaurant to spend time; with great ambiance and decor. The food was uninspiring.
Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží Restaurant Pod Věží
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace je pro rande s přítelkyní trefou do černého. Menu tu mají opravdu výborné. Jejich dančí hřbet s celerovým pyré, který jsem si objednal, mě velmi nadchl.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hned úvodem - není to levná restaurace. Ale všichni jsme to vyhodnotili tak, že poměr: "cena v nejatraktivnější části Prahy x výběr a chuť jídel x vynikající obsluha" je pro např. významné rodinné oslavy velmi příjemný. Ještě zdůrazním přístup všech, kteří se o nás starali (slovo personál mi přijde téměř urážející). I při při našich dotazech na jídlo či pití jsme dostali velmi fundované odpovědi. Velmi si ceníme toho, že na některé z těchto dotazů pan vrchní přivolal kolegu, který např. nápojům rozumněl více a dokázal nám podat více podrobností. Je na tom vidět snaha všech, aby host byl naprosto spokojen. A souhrn všech těchto drobností se projevil v tom, že jsme se tam cítili spokojeně a uvolněně. A podílí se na tom i prostředí, které navozuje pocit pohody, klidu a soukromí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bardzo dobre jedzenie, polecam gulasz z bardzo dobrym sosem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lovely night, great staff, perfect dinner I definetely recommend this place
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent food, service, beautiful decor, very reasonably priced, great house wine.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nabízí rychlou svižnou obsluhu. Hezké prostředí, skvělé jídlo a lokalita samozřejmě taky super Doporučuji všem zkusit alespoň jednou. Navíc dlouhá otevírací doba je také plus.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milá a profesionální obsluha, výborné jídlo, krásné prostředí a skvělé víno. Rozhodně jsme zde nebyli naposledy :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO