Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 80x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Restaurace Pod věží se nachází přímo u Karlova Mostu, uprostřed kouzelné Malé Strany. Příjemně ukrytá před ruchem města, do stínu Malostranské mostecké věže, se pyšní nejen svou lokalitou, ale také elegantním interiérem, unikátní atmosférou a v létě otevřenou venkovní terasou.

Ať máte v plánu pracovní schůzku, oběd nebo romantickou večeři, šéfkuchař, sommeliér a personál restaurace, jsou vždy připraveni Vás potěšit širokým výběrem pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, kvalitní nabídkou nápojů, vín domácí i zahraniční produkce a profesionálním servisem.

Navštivte restauraci Pod věží a vychutnejte si kulinářský zážitek v příjemné atmosféře historické budovy, přímo na královské cestě, vedle Karlova Mostu, v samém srdci historického centra Prahy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
A wonderful meal in a comfortable ambience under the tiower.of Charles Bridge. Staff were knowledgable and attentive. Starters, mains, and a delicious bottle of Pinot noir cost $100 dollars Canadian. What a great value. A memorable meal to end a lovely vacation in Prague. The website makes it soooo easy to make a reservation- recommended to make one. Prague is still busy in mid- October.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Very good, tasty and fine czech food, though portions are not very big. Location is very good and easy to locate, just across Charles Bridge. Very good service and polite personnel. Most of the guests were tourists. I would recommend the restaurant.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Looking for something special for the last night meal of our long weekend in Prague and this did not disappoint. Menu is not extensive but more than adequate. Enjoyed three courses and a freebie apetizer. All delicious. Excellent wine selection. Very reasonablly priced considering the quality of the food. Service friendly, helpful and informative. Lovely location by Charles Bridge Would highly recommend
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO