Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 104x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Restaurace Pod věží se nachází přímo u Karlova Mostu, uprostřed kouzelné Malé Strany. Příjemně ukrytá před ruchem města, do stínu Malostranské mostecké věže, se pyšní nejen svou lokalitou, ale také elegantním interiérem, unikátní atmosférou a v létě otevřenou venkovní terasou.

Ať máte v plánu pracovní schůzku, oběd nebo romantickou večeři, šéfkuchař, sommeliér a personál restaurace, jsou vždy připraveni Vás potěšit širokým výběrem pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, kvalitní nabídkou nápojů, vín domácí i zahraniční produkce a profesionálním servisem.

Navštivte restauraci Pod věží a vychutnejte si kulinářský zážitek v příjemné atmosféře historické budovy, přímo na královské cestě, vedle Karlova Mostu, v samém srdci historického centra Prahy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Delicious meal, had a really nice time there
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili u příležitosti oslavy sv. Valentýna, nikdy před tím jsme v ní nebyli ani nám nebyla nikým doporučena. O to milejší bylo naše překvapení - naprosto vynikající degustační menu, které se navíc dobře "jedlo" i očima. Zajimavým překvapením byla také možnost párování vína. Ochutnali jsme tak šest naprosto vynikajících vzorků vín z místního sklepa a chvíli diskutovali i se zdejším someliérem, což bylo příjemné zpestření. Po celou dobu se nám věnoval velmi vstřícný a milý personál. V restauraci jsme se cítili opravdu "jako doma" a tudíž nejen, že doporučíme dále, ale určitě se i rádi vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO