Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 112x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Pod Věží

Restaurace Pod věží se nachází přímo u Karlova Mostu, uprostřed kouzelné Malé Strany. Příjemně ukrytá před ruchem města, do stínu Malostranské mostecké věže, se pyšní nejen svou lokalitou, ale také elegantním interiérem, unikátní atmosférou a v létě otevřenou venkovní terasou.

Ať máte v plánu pracovní schůzku, oběd nebo romantickou večeři, šéfkuchař, sommeliér a personál restaurace, jsou vždy připraveni Vás potěšit širokým výběrem pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, kvalitní nabídkou nápojů, vín domácí i zahraniční produkce a profesionálním servisem.

Navštivte restauraci Pod věží a vychutnejte si kulinářský zážitek v příjemné atmosféře historické budovy, přímo na královské cestě, vedle Karlova Mostu, v samém srdci historického centra Prahy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tahle restaurace je pro rande s přítelkyní trefou do černého. Menu tu mají opravdu výborné. Jejich dančí hřbet s celerovým pyré, který jsem si objednal, mě velmi nadchl.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hned úvodem - není to levná restaurace. Ale všichni jsme to vyhodnotili tak, že poměr: "cena v nejatraktivnější části Prahy x výběr a chuť jídel x vynikající obsluha" je pro např. významné rodinné oslavy velmi příjemný. Ještě zdůrazním přístup všech, kteří se o nás starali (slovo personál mi přijde téměř urážející). I při při našich dotazech na jídlo či pití jsme dostali velmi fundované odpovědi. Velmi si ceníme toho, že na některé z těchto dotazů pan vrchní přivolal kolegu, který např. nápojům rozumněl více a dokázal nám podat více podrobností. Je na tom vidět snaha všech, aby host byl naprosto spokojen. A souhrn všech těchto drobností se projevil v tom, že jsme se tam cítili spokojeně a uvolněně. A podílí se na tom i prostředí, které navozuje pocit pohody, klidu a soukromí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bardzo dobre jedzenie, polecam gulasz z bardzo dobrym sosem
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO