Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod Věží

Restaurace pod Věží nabízí svým hostům nejen restauraci, ale také i sportbar ideální ke sledování sportovních utkání. Můžete vybírat z bohaté nabídky české i zahraniční kuchyně. Posedět můžete i v kamenném sklepě - v hloubce 4 metry pod povrchem se tu otvírá kamenný klenbový sklep s krbem. Romantická atmosféra tohoto místa nabádá k posezení při svíčkách a dobrém vínu. V letních měsících lze využít zahrádku - je jako stvořená pro svatební obřady pod širým nebem nebo grilování selete, kdy i děti si přijdou na své v dětském koutku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsem byl již několikrát a až teď si celkem pochutnal. Co vím, tak mají dva kuchaře a pokud ano, ten druhý je hodně podprůměrný, druhý mi pravděpodobně vařil poprvé a jídlo bylo chutné. Rád se sem vrátím a budu se modlit, abych měl štěstí .-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace nedávno prošla změnou personálu, stylu a dalších drobností a byli jsme z těchto změn mile překvapeni. Již dříve jsme sem rádi zašli, ale nyní je restaurace na vysoké úrovni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO