Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pod Věží

Restaurant Pod Věží s domácí kuchyní. Nabízí jídla z hotovkové i minutkové kuchyně (prodej přes ulici). Výběr z moravských vín.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Lifeist
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Krásná restaurace, prostředí příjemně překvapilo. Byli jsme v době poledního menu, takže mohu hodnotit jen burger z polední nabídky-maso super, houska dobrá, celkově dobře dochuceno. Salát coleslaw taky dobrý. Dojem hodně pokazily hranolky, které byly překořeněné a tedy příšerně slané. Obsluha moc milá a pozorná.

Martina Straková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno