7 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Pod starou hruškou

Restaurace Pod starou hruškou se nachází v obci Bílovice nad Svitavou ležící v krásném a půvabném údolí řeky Svitavy, asi 3 km severně od městské čtvrti Brno - Obřany. Pro svoji mimořádně pěknou polohu blízko Brna a přírodními krásami byl kraj okolo Bílovic nazýván Moravským Švýcarskem. Restaurace Pod starou hruškou skýtá příjemné zastavení při procházce touto nádhernou přírodní scenérií. Restaurace nabízí zajímavé prostory s krbem pro 50 osob, příjemný salonek , kde jsou připravená místa pro dalších 20 – 25 osob. V letních měsících nabízíme navíc posezení na venkovní zahrádce. Pro hosty kteří k nám přijedou autem, máme zde k dispozici parkoviště.

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na pokrmy tradiční české i mezinárodní kuchyně (hotová jídla, steaky, těstoviny, ryby, saláty, speciality jako jsou pěčená kolena, žebra a kačeny). Ve všední dny však jistě oceníte naši nabídku poledního menu. V rámci sortimentu nápojů vám nabízíme zajímavou vinotéku českých i zahraničních vín.

V našich prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu (WiFi), samozřejmě bezplatně.
Zobrazit více
  • +1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace