Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod starou hruškou

Restaurace Pod starou hruškou se nachází v obci Bílovice nad Svitavou ležící v krásném a půvabném údolí řeky Svitavy, asi 3 km severně od městské čtvrti Brno - Obřany. Pro svoji mimořádně pěknou polohu blízko Brna a přírodními krásami byl kraj okolo Bílovic nazýván Moravským Švýcarskem. Restaurace Pod starou hruškou skýtá příjemné zastavení při procházce touto nádhernou přírodní scenérií. Restaurace nabízí zajímavé prostory s krbem pro 50 osob, příjemný salonek , kde jsou připravená místa pro dalších 20 – 25 osob. V letních měsících nabízíme navíc posezení na venkovní zahrádce. Pro hosty kteří k nám přijedou autem, máme zde k dispozici parkoviště. Jídelní lístek restaurace je zaměřen na pokrmy tradiční české i mezinárodní kuchyně (hotová jídla, steaky, těstoviny, ryby, saláty, speciality jako jsou pěčená kolena, žebra a kačeny). Ve všední dny však jistě oceníte naši nabídku poledního menu. V rámci sortimentu nápojů vám nabízíme zajímavou vinotéku českých i zahraničních vín. V našich prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu (WiFi), samozřejmě bezplatně.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO