Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod Špičákem

Malý pensionek rodinného typu ležící na jižním svahu Tanvaldského Špičáku v krásném a klidném prostředí mezi Tanvaldem a Smržovkou. V příjemném prostředí naší restaurace se 40 místy Vám nabízíme českou i minutkovou kuchyni, kterou jistě uvítáte při rodinném či pracovním obědě nebo večeři s přáteli . Wifi připojení k internetu zdarma. Pro chvíle odpočinku zde máme 4 nekuřácké pokoje s celkem 12 lůžky. Pro hosty je zde k dispozici venkovní zahrádka se slunečníky, parkoviště a ohniště. Ke zkrácení dlouhé chvíle si můžete zahrát stolní či líný tenis, pro děti pak navíc máme možnost zapůjčení různých her. V těsné blízkosti se nachází hřiště, které se každoročně užívá k pálení čarodějnic. Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně. Restauraci najdete na adrese Pod Špičákem 336, Tanvald.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO