Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod Lipou

Restaurace "Pod Lipou" se nachází v centru města Nasavrk v dolní části náměstí. Disponuje výčepem, salónem a v letních měsících venkovní terasou. Celková kapacita je 70 míst uvnitř a 70 míst venku. Nabízí teplá jídla po celý den, pořádání svatebních hostin, rautů, společenských večerů, rodinných oslav apod. Zajišťují rozvoz obědů a závodní stravování.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klidná pohodová restaurace na náměstí. Polední menu s polévkou za 79,- Jídlo skvělé. Vybrali jsme po palivé jídlo, tak dětem rychle dodělali skvělé palačinky. Káva silná a dobrá. Obsluha milá a ochotná. Já jsem byla nadšená!
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Prostředí pěkné, restaurace v samém centru Nasavrk. Jídlo však bylo přesolené. Na změnu polévky jsem byla upozorněna až potom, co mi byla donesena. Obsluha ač ochotná, tak zmatená.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO