Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 43x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod lesem

Restaurace Pod lesem je plně nekuřácká a kromě vnitřní části pro 80 lidí, nabízí i posezení na třech venkovních terasách. Očekávejte netradiční kulinářské speciality od mistra Libora Krušinského. Denně připravují obědové menu Na čepu Plzeň. Vybírat můžete také z široké nabídky vín. Zdejším mottem je: “špičková gastronomie pro normální lidi”. Nabízí pokrmy, které jsou běžně k mání ve špičkových restauracích, za ceny které jsou dostupné pro normální lidi. V případě zájmu lze zajistit svatební hostinu, oslavu, firemní akci, grilovačku či speciální kulinářský program. Je též možné zajistit doprovodný živý hudební program. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá chřestová polévka s chorizem, které mě hodně v polévce bavilo. Steak ze svíčkové s liškami, který byl možná už trochu moc udělaný - přítelkyně ho, ale měla v pořádku. A nakonec dezert s jahodami. Vše bylo moc dobré, i když si myslím, že trochu s horším poměrem cena / výkon.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Navštívil jsem za život celkem dost restaurací a většinou hodnotím na plný počet, ale tato mě mírně zklamala. Jídlo bylo vynikající, ale za tu cenu. Dlouho trvalo než nás obsloužili, ale to bylo dáno návalem důchodců z nějakého výletu. Číšníci by se měli více usmívat. Celkově to byl drahý průměr. Škoda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO