Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 37x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod lesem

Restaurace Pod lesem je plně nekuřácká a kromě vnitřní části pro 80 lidí, nabízí i posezení na třech venkovních terasách. Očekávejte netradiční kulinářské speciality od mistra Libora Krušinského. Denně připravují obědové menu Na čepu Plzeň. Vybírat můžete také z široké nabídky vín. Zdejším mottem je: “špičková gastronomie pro normální lidi”. Nabízí pokrmy, které jsou běžně k mání ve špičkových restauracích, za ceny které jsou dostupné pro normální lidi. V případě zájmu lze zajistit svatební hostinu, oslavu, firemní akci, grilovačku či speciální kulinářský program. Je též možné zajistit doprovodný živý hudební program. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Pokud by jídlo stálo o alespoň 25 % méně, byla by recenze čtyřhvězdičková. Takto rozhodně nedoporučuji. Už je to drahé. Vzhledem k lokalitě, prostředí. Pohlreich tomu (ne)udělal reklamu. Přišli jsme jednou, kdy jsme si udělali výlet za Prahu, a nevrátíme se. Myslím, že takto to bude mít více hostů.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO