Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 102x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Kunětickou horou

V letních měsících restaurace Pod Kunětickou horou nabízí opravdu stylové akce na svých prostorných zahradách, na přání zákazníka zajistí i party stany, jež zaručí vydařenou akci i při náhlé nepřízni počasí. V útulném a stylově provedeném prostředí restaurace si můžete pochutnávat na jídlech české a mezinárodní kuchyně. Mezi vyhledávané speciality restaurace patří v kraji vyhlášená svíčková pečeně či skvělá grilovaná vepřová kolénka. Veškeré pokrmy připravují především s důrazem na tradiční chuť a vysokou kvalitu použitých surovin. K dobrému jídlu patří i dobrý nápoj, zde si můžete vybírat z celé škály alkoholických i nealkoholických nápojů včetně bohaté nabídky vín z vinotéky. Součástí restaurace je i rozlehlá zahrada s hřištěm pro vaše ratolesti a s mnoha vzrostlými stromy, které i v parném létě zajišťují klidný stín pro vaše pohodlné stolování.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace, která vás nezklame, jak lokalitou, prostředím, tak i kuchyní. Jídelní lístek sice není bohatý, ale vyvážený a dostačující. Česká kuchyně (hotovky jako svíčková, vepřo knedlo zelo, řízek, halušky apod.) Z minutek si určitě každý vybere, navíc možná úprava dle chuti není pro kuchaře problém. Personál velmi ochotný a než se zorientujete, tak máte jídlo na stole.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v resuraci byla velice příjemná. Měli jsme objednaného tataráka, který byl opravdu vynikající a maso bylo velmi kvalitní. Víno nemělo také chybu. Celkové prostředí a personál hodnotíme také velice kladně. V létě se těšíme na zahrádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO