5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Pod Kunětickou horou

V letních měsících restaurace Pod Kunětickou horou nabízí opravdu stylové akce na svých prostorných zahradách, na přání zákazníka zajistí i party stany, jež zaručí vydařenou akci i při náhlé nepřízni počasí. V útulném a stylově provedeném prostředí restaurace si můžete pochutnávat na jídlech české a mezinárodní kuchyně. Mezi vyhledávané speciality restaurace patří v kraji vyhlášená svíčková pečeně či skvělá grilovaná vepřová kolénka. Veškeré pokrmy připravují především s důrazem na tradiční chuť a vysokou kvalitu použitých surovin. K dobrému jídlu patří i dobrý nápoj, zde si můžete vybírat z celé škály alkoholických i nealkoholických nápojů včetně bohaté nabídky vín z vinotéky. Součástí restaurace je i rozlehlá zahrada s hřištěm pro vaše ratolesti a s mnoha vzrostlými stromy, které i v parném létě zajišťují klidný stín pro vaše pohodlné stolování.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Rezervace sice asi neproběhla, jelikož na zahrádce, kam jsme zadali požadavek bylo plno, ale nevadí stůl se našel, byla nás větší skupina a v ten den (státní svátek) byl opravdu frmol. Svíčková už bohužel došla, což byla jedna z dětských porcí, ale to se dá pochopit při takové návštěvnosti, místo toho objednané vepřo, knedlo, zelo přišlo namísto požadované dětské porce jako dospělácká, nu což, nechali jsme si ji zabalit sebou. Na jídlo jsme měli vývary a gulášovku, vepřo knedlo zelo, žebra, krkovici. Vše bylo velmi chutné. Celkově se nám tu líbilo, ale jak již jsem zmínila, bylo dost nátřesk a obsluha trošku nestíhala, ale jen mírně. Celkově můžu dopručit.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace