Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 108x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Kunětickou horou

V letních měsících restaurace Pod Kunětickou horou nabízí opravdu stylové akce na svých prostorných zahradách, na přání zákazníka zajistí i party stany, jež zaručí vydařenou akci i při náhlé nepřízni počasí. V útulném a stylově provedeném prostředí restaurace si můžete pochutnávat na jídlech české a mezinárodní kuchyně. Mezi vyhledávané speciality restaurace patří v kraji vyhlášená svíčková pečeně či skvělá grilovaná vepřová kolénka. Veškeré pokrmy připravují především s důrazem na tradiční chuť a vysokou kvalitu použitých surovin. K dobrému jídlu patří i dobrý nápoj, zde si můžete vybírat z celé škály alkoholických i nealkoholických nápojů včetně bohaté nabídky vín z vinotéky. Součástí restaurace je i rozlehlá zahrada s hřištěm pro vaše ratolesti a s mnoha vzrostlými stromy, které i v parném létě zajišťují klidný stín pro vaše pohodlné stolování.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato výletní restaurace Pod Kuňkou má jedno veliké plus - o víkendech a náporu turistů s lehkostí zvládá rychlou a příjemnou obsluhu, hlavně teď v letních měsících. Na druhé straně by to chtělo obměnu pořád stejného jídelníčku, bohužel i "meníčka" bývají hodně jednotvárná. Chtělo by to větší kreativitu, ale pokud je mířeno pouze na turisty, není se čemu divit, že nabídka jídel je taková, jaká je.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vaří tu opravdu dobře. Příjemné posezení a personál byl ochotní i když měli opravdu plno :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO