Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod Kaštany

Kuchyně se specializuje na klasická česká jídla a přes léto je na zahrádce k dispozici udírna s grilem. Vnitřní prostory jsou oddělené částmi jak pro kuřáky,tak i pro nekuřáky. Možnost pořádání různých akcí jako jsou svatební a smuteční hostiny, firemní akce a další. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bez dlouhého čekání, rezervace tentokrát v pořádku. Oceňuji možnost nekuřáckého prostředí.Na pizze která byla na smetanovém základě bylo moc smetany v celku to kazilo chuť, pizza co jsem mel já byla v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Další návštěva této restaurace. Tentokrat byl asi jiný kuchař, protože pizza nebyla tak dobrá jako u minulých návštěv. Bylo zde trochu zakouřeno i když jsme seděli v nekuřácké části.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Další návstěva tohoto podniku. Objednali jsme si s přítelem pizzu, dnešní pizza celkem zklamání. Měli jsme na smetanovém základě, ale bylo tam hodně smetany, takže to kazilo chuť. Snad přístě bude taková jak jindy :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO