Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod Kaštany

Kuchyně se specializuje na klasická česká jídla a přes léto je na zahrádce k dispozici udírna s grilem. Vnitřní prostory jsou oddělené částmi jak pro kuřáky,tak i pro nekuřáky. Možnost pořádání různých akcí jako jsou svatební a smuteční hostiny, firemní akce a další. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jídlo nebylo nic extra, po předchozí zkušenosti jsme se vratili do této restaurace, bohužel kuchař neměl asi zrovna svůj den. Jinak prostředí dobré, lze objednat i nekuřácký stolek.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
S návštěvou podniku jsem byla v celku spokojená akorát by paní mohla být ochotnější, když jsem sdělovala, že nám u nich rezervaci. Pizza byla dobrá, ale minule jsem jim více povedla. Chválím malinovou limonádu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jedná se o naši třetí návštěvu. Všechno v pořádku. Pizza byla hotová velmi rychle, ale chuťově stále průměrná. Nevím proč, když mám rezervaci pro 2, tak nás posadí ke stolu pro 6 lidí. Určitě se tam brzy vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO