Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 67 %     hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pod Kaštany

Kuchyně se specializuje na klasická česká jídla a přes léto je na zahrádce k dispozici udírna s grilem. Vnitřní prostory jsou oddělené částmi jak pro kuřáky,tak i pro nekuřáky. Možnost pořádání různých akcí jako jsou svatební a smuteční hostiny, firemní akce a další. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Již opakovaná návštěva podniku. Pizza se jim tentokrát dobře povedla, takže chválím kuchaře. Opět nezklamala moje oblibená malinovka na pití. Akorát by tam mohl být lepší vzduch. Je tam takový těžký vzduch.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Opět klasika u největšího stolu. A opět jsme nikde neměli lístek, že máme rezervaci. Přijít o 15minut později, nevím kde bysme si sedli. Alespoň ta pizza to trochu zachraňuje.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Měli by si zde už konečně udělat pořádek v rezervacich. Znovu posadit 2 lidi ke stolu pro 6 není normální, když pak přijde víc lidí a není nikde místo . Jinak jídlo dobré a bylo hodně rychle připravené.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO