Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 151x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
84% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 69x
4 68x
3 8x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci Pod Juliskou som uz navstivil po niekolky krat a vzdy sa tam rad vraciam. Velmi mily personal, prijemne posedenie, dobre pivo. A taktiez aj dobra kuchyna. Odporucam!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dala jsem si Vepřové karé s karamelizovanou červenou řepou, kaštanovým pyré a omáčkou demi glace a musím přiznat, že mě to ohromilo. Kdybych nebyla plná, tak si to snad dám ještě jednou místo dezertu! Perfektní. Dále jsme měli Vepřová líčka na černém pivu s bramborovou kaší, pečenou kořenovou zeleninou a restovanými žampiony, která byla také velice dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí a obsluha. Jídlo nadprůměrné. Měl jsem vepřová líčka na černém pivu s bramborovou kaší a nemám výtek. Jen bych příště zkrátil čekací dobu. Doporučuji
Restaurace Pod Juliskou
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasická česká restaurace, velmi milý a ochotný personál. Pivo vynikající, i když cenově nad průměrem. Žebra i kančí plec byly připraveny chuťově dobře, ale nijak nás celkově obě jídla neoslnila, ač dle jídelního lístku jsme očekávali větší zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva nás trochu zklamala. Restaurace sice obměnila jídelní lístek a přibylo na něj pár výborných jídel ale současně došlo opět ke zdražení téměř celého sortimentu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Předvánoční posezení Pod Juliskou nedopadlo jako posledně na výbornou, ale i tak jsme si na obědě pochutnali. Svíčková byla pěkně měkká a rozplývala se na jazyku, omáčka byla také dobře dochucená. Škoda trochu sušších knedlíků. Menší nedorozumění s obsluhou ohledně objednávky bylo s úsměvem vyřešeno a restauraci si dáme drží svoji úroveň.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili v rámci schůzek Pražské ornitologie poprvé a ocenili jsme milý a dosti profesionální personál, rovněž jsme ocenili, že prostředí bylo vskutku nekuřácké, protože jsme vesměs nekuřáci a v nezakouřeném prostředí i lépe chutná. Snad jen ten řízek, co jsem si dal mohl při té ceně mít výrazně méně strouhánky a více masa. P. B.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Připravte se na delší čekání na jídlo, hlavně pokud přijdete ve frekventovaný čas. Trochu zakolísala kvalita jídla, kde jedno bylo excelentní a u druhého se kuchaři kapku usmála ruce se solí (a že mám rád hodně slané). Nicméně lze doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO