Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 167x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět velká spokojenost s návštěvou restaurace. Treska byla čerstvá a dobře připravená. Stejně tak dančí guláš bez výhrad. Snad jen zelná polévka by vzhledem k ceně zasloužila více péče. Celkově se však restauraci nedá nic zásadního vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moderní restaurace, kde si nejen vychutnáte pivo, ale rovněž se i velmi dobře najíte. Polední menu je k dispozici každý den včetně víkendu, ale my jsme využili běžný jídelní lístek. Z něj telecí játra, kachna, řízek i dětská jídla. Vše mělo skvělou chuť a bylo v dostatečném množství. Personál je velice ochotný a rychlý. Absolutní spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO