Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 178x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Friendly environment, very attractive personnel, nice food for adults and kids. They have a court for kids playing with toys.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opětovná návštěva, dnes spojená s pracovním jednáním. Jídlo (hovězí plec na víně s červenou řepou a bramborovými placičkami) bych tentokrát ocenila jen 3 hvězdičkami. Asi dneska neměl kuchař dobrý den, protože jindy bylo jídlo vždy nadprůměrné. Maso bylo trochu tuhé a placičkám by ještě vteřinka smažení neuškodila, ale pořád ještě to bylo únosné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO