Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 145x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili v rámci schůzek Pražské ornitologie poprvé a ocenili jsme milý a dosti profesionální personál, rovněž jsme ocenili, že prostředí bylo vskutku nekuřácké, protože jsme vesměs nekuřáci a v nezakouřeném prostředí i lépe chutná. Snad jen ten řízek, co jsem si dal mohl při té ceně mít výrazně méně strouhánky a více masa. P. B.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Připravte se na delší čekání na jídlo, hlavně pokud přijdete ve frekventovaný čas. Trochu zakolísala kvalita jídla, kde jedno bylo excelentní a u druhého se kuchaři kapku usmála ruce se solí (a že mám rád hodně slané). Nicméně lze doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO