Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 192x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Kachna se zelím a knedlíky skvělá. Vegetariánské halušky s hříbky a špenátem taktéž. Ceny přijatelné, i když na relativní okrajovou část Prahy by mohlo být levněji :) Zahrádka super, obsluha taky žádná výtka :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace jako vždy nezklamala. Posezení na zahrádce bylo příjemné. Ačkoli jsme vybírali přes poledne z normálního lístku, bylo jídlo přichystané rychle a moc nám chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaně výborná vepřová žebra. Obsluha na zahrádce rychlá, přesná, vždy ve správný okamžik. Vhodné i pro větší skupiny. Přiměřeně (ne)rozsáhlý jídelní lístek se zajímavou a různorodou nabídkou, poctivé porce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO