Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 149x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Klasická česká restaurace, velmi milý a ochotný personál. Pivo vynikající, i když cenově nad průměrem. Žebra i kančí plec byly připraveny chuťově dobře, ale nijak nás celkově obě jídla neoslnila, ač dle jídelního lístku jsme očekávali větší zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní návštěva nás trochu zklamala. Restaurace sice obměnila jídelní lístek a přibylo na něj pár výborných jídel ale současně došlo opět ke zdražení téměř celého sortimentu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO