Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 157x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pod Juliskou

Restaurace Pod Juliskou nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Velký důraz je kladen nejen na vyváženou skladbu jídelního lístku, ale rovněž na kvalitu všech pokrmů, které jsou připravovány pouze z kvalitních a 100% čerstvých surovin. Během přípravy pokrmů nejsou používány žádné průmyslově vyráběné náhražky ani dochucovadla.

Restaurace Pod Juliskou je v interiéru plně klimatizována a samozřejmostí je podstatná část nekuřácká po celou provozní dobu. Kapacita restaurace je v interiéru 110 a na letní zahrádce 170 míst. Zahrádka je umístěna za budovou v klidné části.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci nás přivítal velmi milý personál, nebyl problém vzít do restaurace kočárek, což oceňujeme. K jídlu jsme si dali burger a tagliatelle s kuřecím masem, oboje bylo dobré, ale čekali jsme malinko víc (po zkušenosti s excelentními žebry).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po dlouhé době jsme zavítali na naše oblíbená žebra, která byla opět vynikající (ačkoli doznaly jisté změny oproti minulosti). K nim nefiltrovaný ležák a celá večeře neměla chybu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO