Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Pod Javorem

Restaurace se nachází na okraji města, má kapacitu 50 míst u 12 stolů, v létě terasa s kapacitou 35 míst u stolů s lavicemi, v době podávání jídel od 12.00 do 14.00 zákaz kouření, jídelní lístek v českém a německém jazyce, obsluhující personál se dorozumí částečně německy, polsky, rusky, anglicky, k dispozici je pool-biliár a nový dvoudráhový bowling, platební karty nejsou přijímány - nově otevřena PIZZERIE!!!!
Nabídka: pizza, teplá i studená kuchyně, předkrmy, polévky, minutky, dezerty, saláty, občerstvení, stravování, ubytování
Přednosti zařízení: velký výběr minutek a specialit – 39 druhů, možnost při včasné objednávce (min 5 jídel) a 1 den dopředu libovolné menu i v uzavřené společnost.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno