Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Pod Javorem

Restaurace se nachází na okraji města, má kapacitu 50 míst u 12 stolů, v létě terasa s kapacitou 35 míst u stolů s lavicemi, v době podávání jídel od 12.00 do 14.00 zákaz kouření, jídelní lístek v českém a německém jazyce, obsluhující personál se dorozumí částečně německy, polsky, rusky, anglicky, k dispozici je pool-biliár a nový dvoudráhový bowling, platební karty nejsou přijímány - nově otevřena PIZZERIE!!!! Nabídka: pizza, teplá i studená kuchyně, předkrmy, polévky, minutky, dezerty, saláty, občerstvení, stravování, ubytování Přednosti zařízení: velký výběr minutek a specialit – 39 druhů, možnost při včasné objednávce (min 5 jídel) a 1 den dopředu libovolné menu i v uzavřené společnost.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO