Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Pláž

Máte chuť posedět s přáteli, rodinou či jen tak zajít na pivo? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku. Restaurace Pension Pláž by mohla plně odpovídat Vašim představám, čeká tu na Vás třeba Plzeňský Gambrinus, Popovický Kozel černý a další rozmanitý výběr nápojů, které naleznete v sekci nápojový listek. Kulináři jistě ocení kuchyň, která Vás jistě překvapí svojí rozmanitostí. K dalším službám restaurace patří možnost pořádání rodinných i společenských oslav, večírků a rautů nejen v jejích prostorách, ale i na Vámi vybraném místě. V restauraci můžete vychutnat příjemné prostředí Slapské přehrady či jen tak posedět na zahrádce.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba