Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Plánička

Výborná kuchyně, skvělé prostředí, možnosti pro pořádání oslav i party, to je restaurace Plánička. Pro ubytované hosty sleva při konzumaci v restauracio 10% Restarace je výjimečná nejen svým interiérem, který v sobě příjemně kombinuje chladný kámen a teplé dřevo, ale i skvělou kuchyní, která nabízí mnoho specialit inspirovaných českou i zahraniční kuchyní. Je samozřejmostí, že v nabídce neleznete i bezmasá jídla, těstoviny, saláty či polévky a k zakončení skvělého oběda i deserty. Protože čas dovolených většinou (alespoň v létě) vybízí k posezení venku, je pro vás připraven otevřený krb a zahrdaní terasa s grilováním. Protože je Lipno vyhlášené jako rybářský ráj, tak si můžete své úlovky rovnou nechat připravit k večeři.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO