Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 84x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Plachetnice

Útulná restaurace s námořnickým duchem se nachází přímo v centru Plzně. Restaurace byla založena v roce 2006 a od té doby zde zažili spousty radostí i starostí, ale drží se hesla „ Náš host, náš pán „ a snaží se podat svým hostům kvalitní servis a pokrmy.

Kapacita restaurace je 90 míst, která se dělí na nekuřáckou a kuřáckou část. Během obědů od 10h. - do 14h je celá restaurace nekuřácká. Dále je k dispozici salónek o kapacitě 20 míst, kde Vám rádi zajistí firemní oslavy, svatby, rodinné oslavy, rauty, promoce a další pro Vás významné události.

Můžete si zde vybrat z české a mezinárodní kuchyně s denní nabídkou, minutkami a s nabídkou různých specialit i pro náročné hosty. Nabízí širokou škálu piv Krušovického pivovaru a  rozmanitou nabídku různých druhů rumů.

 

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Bezproblémová rezervace, byli jsme usazeni do zadní části restaurace. K pití objednáno nealko pivo a za chvíli to přišlo. Opravdu obrovský a výborný hamburger a domácí veliké hranolky. Skoro to nešlo sníst a opravdu výborné.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Výborný tatarak :) a super domácí limonáda :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci Plachetnice. Opět nás nezklamala. Prostředí je příjemné, obsluha velmi milá a porce byly fakt velké. Tato restaurace má širokou nabídku jídel za rozumné ceny. Sice jsme seděli v nekuřácké části, ale občas byl trochu cítit kouř z druhé kuřácké části.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO