Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace & Pizzeria Z

Restaurace Z se nachází asi 150 m od křižovatky do centra Harrachova. Nabízí českou i mezinárodní kuchyni, ale i velké množství pizzy. Mají zde i široký sortiment koktejlů, lahodné kávy Lavazza a mnoho dalšího. Celková kapacita míst činí 60 míst včetně terasy. Pořádají svatby, narozeninové párty, firemní večírky a pod. K dispozici je parkoviště, wifi, zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo výborné, velmi ochotný personál, hlavně slečna servírka. Příjemné prostředí pro rodiny s dětmi. Delší čekání limitované množstvím hostů. Za mě jednička!!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí s venkovní zahrádkou. Rychlost obsluhy je bohužel limitovaná množstvím hostů. Pivo velmi dobré . Jídlo (těstoviny a tatarsky biftek - restaurace nevzbuzuje obavy ) zdařilé a velmi chutné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO