Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky

Restaurace Pivovarský sál

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pivovarský sál

Stylová restaurace s pivnicí a zahrádkou, situovaná v klidné části centra města Litoměřice. Restaurace je umístěná v prvním poschodí historické budovy bývalého pivovaru a nabízí 48 míst k sezení. V příjemném interiéru nabízíme poctivou českou kuchyni i mezinárodní speciality. Pivnice, která se nachází v přízemí v bývalé pivovarské dílně, nabízí široký výběr piv, alkoholických nápojů a pochutin. Pivnice nabízí 46 míst k sezení. Letní terasa nabízí příjemné posezení pro 80 hostů v klidném prostředí vnitrobloku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Velmi sympatická stylová restaurace s příjemnou obsluhou a chutně připravenými pokrmy. Vynikající Tagliatelle s houbovým ragů

Jaroslav Malec
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba