Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivovarská Starobrno

Po dobu své existence, tj. od roku 1997, si Pivovarská restaurace vybudovala pevné místo mezi brněnskými restauracemi především svojí vyhlášenou kuchyní a kvalitní obsluhou. Uričtě ochutnejte pivní tiramisu! Ve zdejším experimentálním kuchyňském studiu kuchaři postupně objevují úžasné schopnosti a vlastnosti druhů piv, surovin a postupů pro vaření piva se všemi možnými surovinami a přísadami pro výrobu jídla. Pracují s technologiemi jako je třeba karamelizace, sou vide, staření, či ležení, rmutování – konfitování, šrotování – vyluhování, ale také třeba raw – nakličování, redukce – blending, zavařování – pasterizace, a mnoho dalších. Při degustacích zdejších specialit se uplatňuje chuť, čich, zrak, hmat a dále receptory bolesti a termoreceptory.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kdyz pominu ten drobny fakt, ze se slecne cisnici podarilo vylit horky grog primo na me, tak celou situaci zachranili a nabidli alespon uhrazeni cele utraty. Pivo tradicne dobre, na to ze je to Starobrno :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme vybrali kvůli české kuchyni. Dali jsme zelňačku a kaldoun. Kaldoun byl přesolený a nezahuštěný. Náhradou jsem dostal hovězí vývar s knedlíčky, který mi myslím ani nebyl naúčtován. Guláš byl výborný! Husa byla dobře propečená, ne suchá. Jen v houskovém knedlíku chyběli ty housky. Řízek byl velmi dobrý, pěkně tenký, ale bylo ho dost (2 ks). Bramborový salát se nám zdál příliš sladký. V restauraci jsou i vyšší stoly s barovými židlemi. As i je dobré uvést do poznámky při rezervaci, na čem chcete sedět.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO