Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Groll

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsme navštívili tuto restauraci a velké zklamání. Obsluha vypadala jako kdyby jsme jí otravovali. Do této restaurace už nikdy nepůjdu. Rozhodně nedoporučuju!!! Každý druhý nápoj neměli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace nebyl zasažen, byl uzavřen
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nefunkční rezervační systém přes vánoce. Zarezervoval jsem si stůl. přišlo mi několik potvrzení, a i přesto co jsem dorazil do restaurace, tak měla ZAVŘENO!!!!!
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, nicméně, dostali jsme dárkový poukaz a když došlo na placení tak nám řekli, že poukaz je falešný. Po delší domluvě nám ho uznali, nicméně poukaz do této restaurace si už rozhodně nekoupíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je takové hospodské (je to pivorská restaurace), ale čisté a naštěstí zcela nekuřácké. Jídlo (kuřecí špíz) bylo velmi dobré, polévka ale jen průměrná. Personál příjemný.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme si objednali grilovanou krkovičku s opečeným bramborem a Vídeňskou cibulkou (nevím proč Vídeňskou). Jídlo velice chutné. Pivo také velmi chutné. Po par pivech ještě tatarský biftek ( ten také ušel), ale co mě nejvíce vadilo, byla obsluha. Ten pán co nás obsluhoval, chtěl už evidentně domů a asi ho štvalo, že musí neustále nosit piva a něco k jídlu. I tu Becherovku se Slivovicí naléval s nechutí. Po 21:00 hod. se obsluha vyměnila za kolegu menší postavy s brýlemi no a to pak byl jiný fičák. Toho chlapa to vysloveně bavilo. A druhé kolo štamprdlí bylo i v namražených skleničkách. Prostě ten druhý kolega si asi práce více vážil.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Není co vytknout, dali jsme si výbornou krkovičku s vídeňskou cibulkou a burger připravený na grilu, obsluha byla ochotná, někdy se opět rádi vrátíme. Venkovní posezení bylo fajn.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, milý personál, bezva kapela, exkluzivní večer, milé posezení a pobavení. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Po příchodu do pivovaru Groll nám výčepní který vede návštěvní knihu řekl, že o naší rezervaci mu nikdo neřekl. Byl nepříjemný a vypadal uštvaně, ale to bylo zřejmě tím, že točil pivo snad pro 100 lidí sám. Místo na zahradě jsme si našli a dobře jsme udělali. Číšníci byli milí, ochotní a snažili se, abychom měli všechno co nejdříve. Dali jsme si výbornou krkovičku zasypanou kolečky osmažené cibulky a krajícem domácího chleba. A co teprve to jejich pivo Lotr - naprosto výborná, řízná chuť. Jediné co chybělo byla páteční hudba od 19. hodin, avizovaná na stránkách pivovaru. Souhrn: až budu zase někdy v Plzni, ráda se tam vrátím.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO