Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Groll

V pivovaru Groll lahodná piva dle vlastní receptury nejen čepujeme, ale také vaříme.Přijďte ochutnat piva Kapr a Lotr s vlastní tajnou recepturou.Pokud nás navštívíte z jara můžete rovněž ochutnat prémiové pivo Groll, které vaříme výhradně ku příležitosti narozenin, které pivovar Groll v dubnu slaví.

Podle nálady či vkusu si je můžete vychutnat buď v klasické pivnici, nebo v restauraci s vyhlášenou českou kuchyní. V letních dnech navíc otvíráme venkovní terasu, kde připravujeme labužnické steaky na lávovém grilu přímo před vašima očima.

Děti se zabaví na pestře zařízeném hřišti a vítáni jsou i vaši čtyřnozí přátelé. Prostory minipivovaru se dispozicemi, vybavením a hlavně neopakovatelnou atmosférou perfektně hodí také k pořádání nejrůznějších společenských akcí. Narozeninové oslavy, firemní večírky, rauty a samozřejmě svatební hostiny jsou nedílnou součástí života na panství Lautensack. Pravidelně se zde rovněž konají koncerty a další kulturní akce.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsme navštívili tuto restauraci a velké zklamání. Obsluha vypadala jako kdyby jsme jí otravovali. Do této restaurace už nikdy nepůjdu. Rozhodně nedoporučuju!!! Každý druhý nápoj neměli.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO