Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pivovarská restaurace Groll

V pivovaru Groll lahodná piva dle vlastní receptury nejen čepujeme, ale také vaříme.Přijďte ochutnat piva Kapr a Lotr s vlastní tajnou recepturou.Pokud nás navštívíte z jara můžete rovněž ochutnat prémiové pivo Groll, které vaříme výhradně ku příležitosti narozenin, které pivovar Groll v dubnu slaví.

Podle nálady či vkusu si je můžete vychutnat buď v klasické pivnici, nebo v restauraci s vyhlášenou českou kuchyní. V letních dnech navíc otvíráme venkovní terasu, kde připravujeme labužnické steaky na lávovém grilu přímo před vašima očima.

Děti se zabaví na pestře zařízeném hřišti a vítáni jsou i vaši čtyřnozí přátelé. Prostory minipivovaru se dispozicemi, vybavením a hlavně neopakovatelnou atmosférou perfektně hodí také k pořádání nejrůznějších společenských akcí. Narozeninové oslavy, firemní večírky, rauty a samozřejmě svatební hostiny jsou nedílnou součástí života na panství Lautensack. Pravidelně se zde rovněž konají koncerty a další kulturní akce.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsme navštívili tuto restauraci a velké zklamání. Obsluha vypadala jako kdyby jsme jí otravovali. Do této restaurace už nikdy nepůjdu. Rozhodně nedoporučuju!!! Každý druhý nápoj neměli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
restaurace nebyl zasažen, byl uzavřen
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nefunkční rezervační systém přes vánoce. Zarezervoval jsem si stůl. přišlo mi několik potvrzení, a i přesto co jsem dorazil do restaurace, tak měla ZAVŘENO!!!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO