Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 58x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kocanda

Restaurace má kapacitu 92 míst a je zcela nekuřácká. Otevřeno je 7 dní v týdnu a v létě čeká milovníky slunečních dní, dobrého piva a jídla posezení na venkovní zahrádce. Ve všední dny je připraveno polední menu s širokým výběrem jídel. Parkoviště pro hosty se nachází přímo u restaurace a WiFi připojení je samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace chodíme velmi rádi. Je to tam moc hezké, milá obsluha, výborné jídlo a pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, pochutnali si všichni i když mají různé nároky na stravu, bezmasou, bezlepkovou apod. Jenom knedlíčková polévka mne zklamala, slabý vývar, mnoho zeleniny a mini knedlíčky, které se nedaly v polévce ani najít. V polévce zeleninové má být zelenina a v polévce knedlíčkové mají být knedlíčky. Velmi chválím obsluhu, cítili jsme se tam dobře a přímo hýčkáni. Všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace se vždy rádi vracíme. Prostředí je velmi příjemné, obsluha vždy velmi ochotná a jídlo tam je vždy výborné, ať už jdete na polední menu nebo na romantickou večeři.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO