Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace & Pivnice Budvarka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická pivnice v pěkné lokalitě téměř v centru Pardubic. Ceny jsou příznivé, pivo dobré, personál je milý. O naší rezervaci věděli a usadili nás ke stolu. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká pivnice, téměř v centru Pardubic. Jídlo nemohu hodnotit, protože jsme šli posedět ,,na jedno". Pivo dobré, obsluha milá a příjemná. Ceny jsou adekvátní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Buď várka na Dubině,průměrná hospoda.Navstevuji jen občas a jen v letních měsících na zahrádku.Jidlo docela dobé,obsluha jak kdy,jednou se mi stalo když jsme seděli vevnitř ze si nás snad 20 minut nikdo nevšímal,pivo jsem si musel jít objednat k baru.Pivo je dobře ale nemůžete ho vypít moc,Budvar je velký bolehlav takže jít s partou na pivo je tam nemyslitelné.Jen tak si skočit na jedno dvě,něco malého pojist a pryč.Budvarka je šedý průměr.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Seděli jsme zahrádce, jídlo výborné, obsluha se snažila, ale čekání bylo občas zdlouhavé, pivo bylo průměrné, ale celkově příjemné posezení na letní zahrádce, mohu doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO