Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace & Pivnice Budvarka

Budvarka na Dubině v Pardubicích nabízí příjemné posezení u jídla i pití. Nabízí bezplatné připojení k internetu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická pivnice v pěkné lokalitě téměř v centru Pardubic. Ceny jsou příznivé, pivo dobré, personál je milý. O naší rezervaci věděli a usadili nás ke stolu. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická česká pivnice, téměř v centru Pardubic. Jídlo nemohu hodnotit, protože jsme šli posedět ,,na jedno". Pivo dobré, obsluha milá a příjemná. Ceny jsou adekvátní.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Buď várka na Dubině,průměrná hospoda.Navstevuji jen občas a jen v letních měsících na zahrádku.Jidlo docela dobé,obsluha jak kdy,jednou se mi stalo když jsme seděli vevnitř ze si nás snad 20 minut nikdo nevšímal,pivo jsem si musel jít objednat k baru.Pivo je dobře ale nemůžete ho vypít moc,Budvar je velký bolehlav takže jít s partou na pivo je tam nemyslitelné.Jen tak si skočit na jedno dvě,něco malého pojist a pryč.Budvarka je šedý průměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO