Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pivní stáj

Přehled hodnocení
81% celkově
81% personál
76% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 6x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Buger stale dobry ako vzdy akurat mam pocit ze porcia bola mensia ako obvykle, hlavne dolarky...prostredie a obsluha fajn, dokonca musim pochvalit rychlost pripravy burgrov
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Výborný farmářský burger!!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí bylo příjemné. Nevýhoda při sezení na zahrádce je okamžité placení. To je z důvodu, že jim často "hosté" ze zahrádky odcházeli bez placení. Proto se rozhodli pro tento systém. Obsluha bezvadná, přijemná a komunikující. :-) 7z10 dávám
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dobrý výběr dobrých piv, co se týče jídla tak výběr sice menší, ale jídlo vynikající. Jediná kaňka na jinak super dojmu byla občas dlouhá čekací doba na objednání. Sedět nějakých 10-15 minut bez piva a jen čekat není úplně ono. Možná byl však jenom den blbec, byl jsem tu i dřív a v tomto ohledu to bylo vpohodě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné, klidné prostředí a velmi milá obsluha. Nabídka piv je slušná a nechybí ani velký výběr jídla či pokrmů k pivu. Trochu mě překvapilo, že ovocné pivo je prakticky syrup s pivem, ale špatné nebylo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem zde poprvé na doporučení dobrých burgerů a doporučil bych dále. Flexibilní, rychlá obsluha, velký výběr piva, jednoduchý jídelní lístek. Burger rychle hotový a výborný :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Stáj jsem navštívila po dlouhé době. Domácí hamburger byl skvělý, stejně tak hranolky. Porce byla více než velká, a spokojená jsem byla i s nabídkou ovocných piv. Ráda znovu navštívím!
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Pivní stáj má pěkný interiér. Velké mínus jsou stolečky před barem, které jsou velice namačkané na sebe a kdyby měly být zaplněny všechny, tak lidi nemají šanci si ani sednout. Také stůl byl ulepený, na židli jsem se na něco přilepila, což na začátku nebudí moc dobrý dojem. Pivo Svijany, Poutník, Polička, vše dobré. Obsluha celkem rychlá. Kamarádka ochutnala domácí burger a moc ji nechutnal, takže jsme byli celkově zklamaní a šli jsme o dům dál.
Restaurace Pivní stáj Restaurace Pivní stáj
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO