Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Phiasco Pub

V příjemném prostředí restaurace, nekuřáckém salonku a letní terasy Vám nabízí nápojový lístek, kvalitní kávu a vynikající pivo, které v blízkém i dalekém okolí budete hledat jen velmi těžko. Jsou zde připravovány pokrmy jako např. různé druhy masa, těstovin, salátů, noků, ale i tradiční Phiasco pokrmy. Rádi pro Vás uspořádají rodinnou oslavu, firemní večírek nebo raut v jakémkoliv stylu a s kompletním servisem. Nabízí denní menu od pondělí do pátku. Z nabídky si můžete vybrat i z celotýdenního menu. V době obědů nekuřácká restaurace. Tradiční a přitom moderní design vytváří skvělou atmosféru pro příjemné posezení s rodinou nebo přáteli, kde rádi strávíte společné chvíle u dobrého jídla a pití.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V Třebíči toho moc na výběr není ale je to tu lepší průměr. Jídlo přes den je fajn. Večer je to spíše bar, zakouřeno tak už to není ono. V létě fajn zahrádka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO