Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Petra

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí. Vřele doporučuji na oběd pro rodiny s dětmi (i těmi nejmenšími). Personál je milý a ochotný. Z jídel je z čeho vybírat na své si přijdou všichni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klidná restaurace v okrajové části Liberce. Příjemná pro posezeni s přáteli či rodinou. Jídlo bylo skvělé, krásně naservírované a velice chutné. Obsluha rychlá a profesionální.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
byli jsme zde na večeři, prostředí hezké a čište avšak spíše pro rodiny s dětmi. vyborna česnekova polévka, kterou i krásné servírují, avsak ostatní hlavni chody byly průměrne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice milá servírka, jidlo chuťové výborně a velke porce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Petra je velice kvalitní restaurace, která nás zatím nikdy nezklamala. Jídlo je dobré, personál milý a prostředí čisté. S klidným svědomím můžeme dále doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha příjemná a rychlá. Pivo - Plzeň, Gambrinus a černý Kozel. Jídelní lístek obsáhlý. Doporučuji Vepřovou krkovičku na grilu s restovanou cibulkou, zelenými fazolkami a slaninou. Čerstvě smažené bramborové lupínky s mořskou solí hodně připálené a vyschlé. Škoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí i obsluha byla příjemná. Pivo ( Plzeň i černý Kozel) chutnalo. Doporučuji vepřovou panenku s opékanými brambory, zelninový salát s lososem nebo těstoviny aglio olio.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO