Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 59x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pepe Lopez Ústí nad Labem

Pepe Lopez je typicky mexická restaurace s cocktail barem a music clubem, která se snaží vykreslit mexickou národní identitu v našich podmínkách. Ingredience pro přípravu jídel jsou dovážené přímo z Mexika, což je základ pro zachování originálních receptur. Dále se v restauraci specializují na tradiční mexický alkoholický nápoj - tequilu. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Připraví zde i jídla vhodná pro děti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, tématická hudba - nikterak ohlušující spíše naopak decentní nerušivý podtext, avšak truchu nepohodlné židle (lavice) na můj špičatý zadek. Seděli jsme u menšího stolku, kde po donesení hlavního chodu nebylo místa na nic jiného. Jídlo vynikající, včetně sals. Děkujeme a určitě opět zvítáme
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Jidlo bylo v pomeru s cenou ne prilis chutne. Suche a nic extra. Prostredi pekne a zahradka take pekna. Obsluha v poradku. Na usti nad labem neurazi, ani nijak nepotesi.
Restaurace Pepe Lopez Ústí nad Labem
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO