Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 51x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pepe Lopez Ústí nad Labem

Pepe Lopez je typicky mexická restaurace s cocktail barem a music clubem, která se snaží vykreslit mexickou národní identitu v našich podmínkách. Ingredience pro přípravu jídel jsou dovážené přímo z Mexika, což je základ pro zachování originálních receptur. Dále se v restauraci specializují na tradiční mexický alkoholický nápoj - tequilu. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Připraví zde i jídla vhodná pro děti.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí příjemné až na to kouření což už za chvíli nebude naštěstí. Jinak jídlo mi tam vždy velmi chutná. Včera jsem si dala Quesadillas con polo a moc dobre. Jen jsem si musela priobjednat dresink navíc. A je trošičku dražší na ústecké poměry.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá mexická restaurace s velkým výběrem jídel i např. koktejlů. Personál je velmi milý a ochotný, prostředí Vás zanese přímo do Mexika. V létě je možnost posezení na venkovní terase. Velmi doporučuji :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO