0 fotek
Na mapě

Informace Restaurace penzionu U Šulků

Stylově zařízená restaurace s kachlovými kamny a druhá restaurace s panoramatickým výhledem do údolí a na okolní hory a řeku Vltavu. Přímo z restaurace východ na terasu s nejkrásnějším výhledem na Kvildě.

Snídaně formou bufetu se vydává od 8,30 do 9,30hod. Podáváme vajíčka, salámy, sýry plátkové i měkké, párky, džem, nugeta, paštiky, med, máslo, několik druhů ovesných, čokoládových a kukuřičných vloček, pečivo(rohlíky, chleba), sladké pečivo...K pití překapávanou kávu, ovocný a černý čaj, mléko, džus. Pro děti Vám na požádání připravíme kakao.

Z jídelního lístku vaříme v sezoně. V mimosezoně a ve vedlejší sezoně si prosím objednejte polopenzi.

Na přání lze poskytnout večeři (polopenzi) o třech chodech (polévka, hlavní jídlo,dezert za 130,-Kč na osobu a den nebo dětská za 90,-Kč). Vše připravujem pouze z čerstvých a kvalitních potravin. Nepoužíváme žádné polotovary. Například: pstruh na grilu, svíčková na smetaně, kuřecí stehno na zelí, hovězí nebo jelení guláš, hovězí karbanátky, španělský ptáček, špagety...

Taktéž si můžete vybrat jídlo z jídelního lístku. Podáváme nealkoholické a alkoholické nápoje, míchané alkoholické nápoje, zmrzlinové poháry, minutky, jídla na objednávku, saláty, naše speciality, polévky, dezerty. Jídlo připravujeme z čerstvých surovin s láskou a pečlivostí. Můžete například ochutnat našeho vynikajícího lososa, pstruha nebo specialitu opravdový domácí bramborák s masem a omáčkou, obalovaná kuřecí kapsa plněná šunkou a sýrem, naše vyhlášené domácí lívanečky s borůvkami nebo několik druhů palačinek.

Nově jsme na recepci zprovoznili samoobslužný automat na kávové speciality a horkou čokoládu, které si můžete vzít s sebou na pokoj.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace