2 fotky

Restaurace Penzion U Smrku

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

  • Atrium
    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201
Zobrazit další

Informace Restaurace Penzion U Smrku

Nyní něco k tomu hlavnímu, tím samozřejmě myslíme jídelní lístek a v něm nabízené pokrmy připravované mistry kuchaři v moderně vybavené kuchyni, které zajisté uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jako ve správném steak housu u nás najdete dostatečný počet grilovaných mas větších gramáží podávané s teplými omáčkami. Svou nezaměnitelnou chuť a křehkost získávají nakládáním do speciálních láků a marinád. Další specifickou vůni a chuť dotváří příprava na profesionálním lávovém grilu, kterou projdou veškerá podávaná masa. Vysoká kvalita pokrmů je zajištěna díky dennímu zásobování surovinami dodávanými na zakázku pro naši kuchyni. Samozřejmostí našeho jídelníčku jsou pokrmy pro vegetariány, dětská jídla, pokrmy z ryb a zeleninové saláty. Zastoupeny jsou ve velkém počtu i sladkosti jako moučníky a poháry.
Náš bar dále prezentuje více jak 200 druhů nápojů alkoholických i nealkoholických včetně nápojů míchaných. K jídlu patří též dobré víno, které u nás můžete ochutnat zejména z Velkopavlovické oblasti a to konkrétně z vinných sklepů v Rakvicích. V současné nabídce jsou vína jakostní odrůdová, ročníková, bariková, přívlastková a ledová.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace