Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Atrium

    Vyškov, Kroměřížská 449/4, 68201

Restaurace Penzion U Smrku

Nyní něco k tomu hlavnímu, tím samozřejmě myslíme jídelní lístek a v něm nabízené pokrmy připravované mistry kuchaři v moderně vybavené kuchyni, které zajisté uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jako ve správném steak housu u nás najdete dostatečný počet grilovaných mas větších gramáží podávané s teplými omáčkami. Svou nezaměnitelnou chuť a křehkost získávají nakládáním do speciálních láků a marinád. Další specifickou vůni a chuť dotváří příprava na profesionálním lávovém grilu, kterou projdou veškerá podávaná masa. Vysoká kvalita pokrmů je zajištěna díky dennímu zásobování surovinami dodávanými na zakázku pro naši kuchyni. Samozřejmostí našeho jídelníčku jsou pokrmy pro vegetariány, dětská jídla, pokrmy z ryb a zeleninové saláty. Zastoupeny jsou ve velkém počtu i sladkosti jako moučníky a poháry. Náš bar dále prezentuje více jak 200 druhů nápojů alkoholických i nealkoholických včetně nápojů míchaných. K jídlu patří též dobré víno, které u nás můžete ochutnat zejména z Velkopavlovické oblasti a to konkrétně z vinných sklepů v Rakvicích. V současné nabídce jsou vína jakostní odrůdová, ročníková, bariková, přívlastková a ledová.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Je to tu super!!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO