Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Penzion U Smrku

Nyní něco k tomu hlavnímu, tím samozřejmě myslíme jídelní lístek a v něm nabízené pokrmy připravované mistry kuchaři v moderně vybavené kuchyni, které zajisté uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jako ve správném steak housu u nás najdete dostatečný počet grilovaných mas větších gramáží podávané s teplými omáčkami. Svou nezaměnitelnou chuť a křehkost získávají nakládáním do speciálních láků a marinád. Další specifickou vůni a chuť dotváří příprava na profesionálním lávovém grilu, kterou projdou veškerá podávaná masa. Vysoká kvalita pokrmů je zajištěna díky dennímu zásobování surovinami dodávanými na zakázku pro naši kuchyni. Samozřejmostí našeho jídelníčku jsou pokrmy pro vegetariány, dětská jídla, pokrmy z ryb a zeleninové saláty. Zastoupeny jsou ve velkém počtu i sladkosti jako moučníky a poháry.
Náš bar dále prezentuje více jak 200 druhů nápojů alkoholických i nealkoholických včetně nápojů míchaných. K jídlu patří též dobré víno, které u nás můžete ochutnat zejména z Velkopavlovické oblasti a to konkrétně z vinných sklepů v Rakvicích. V současné nabídce jsou vína jakostní odrůdová, ročníková, bariková, přívlastková a ledová.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Je to tu super!!!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba