Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Penzion U Kamenného kola

Penzion s restaurací ležící v příjemném a klidném prostředí Moravského krasu. Malá společenská jídelna s barem, velká stylová místnost s barem a krbem, venkovní terasy s obsluhou i k posezení a také možnost rožnění na základě dohody.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné domácké prostředí. Poněkud menší výběr na jídelním lístku, ale u výletní restaurace mimo sezónu pochopitelné. Objednal jsem si pečeného pstruha a s kvalitou jsem byl spokojen. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvěle lokalizovaná hospoda pro příznivce přírody a žíznivé poutníky, které neodradí klasická nabídka českých jídel a dobré pivo k tomu. Obsluha výborná, ideální k posezení s přáteli.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Byl jsem bohužel zklamaný. V restauraci nejsem poprvé a tentokrát bylo jídlo divné a bohužel jsme si nepochutnali. Pivo Gambrinus takže průměr a obsluha velice příjemná. Priste na jídlo asi bohužel jinam
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO