Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Informace Restaurace Penzion Slunečno

Penzion Slunečno se nachází v jižní části Českého ráje. Nápojový a jídelní lístek vždy aktuálně dle denní nabídky. Nechybí česká klasika i něco, čím vás snad překvapí. A točí zde výborná piva z Malého Rohozce a Plzeňských Pivovarů vč. Pilsner Urquell 12°. Možnost pořádání firemních akcí, svatby, večírků, plesů a zábav. Sál pojme přibližně 150 hostů a jsou zde schopni pro Vás zajistit velikou svatební hostinu, ples nebo firemní akci spojenou se školením. Na rozloučení se starým rokem pravidelně pořádají Silvestrovský večer s živou hudbou a bohatou gastronomií.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba