Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
5 fotografií

Restaurace Penzion Tři Koruny

Havraníky 34, Znojmo
· Právě otevřeno (08:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Penzion Tři Koruny

Stylová a designová restaurace nabízí příjemné posezení jak u vyhlášeného jídla, tak u vybraného moravského vína nejvyšší kvality. Široká nabídka jídel domácí kuchyně i zahraničních specialit vždy aktuálně rozšířena o nabídku sezónních kulinářských akcí např. dýně, chřest, houby, husy, kačeny, zvěřina je doprovázena širokou nabídkou vín jak z moravských, tak i rakouských oblastí.
Restaurace disponuje kapacitou 65 míst, prostory restaurace se mohou zvýšit o kapacitu salonku pendlových hodin se 70 místy a o salonek kachlových kamen s 85 místy, v letních měsících je pro hosty k dispozici i letní krytá zahrádka se 150 místy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Jsme aktivní cyklistický manželský pár, čistí, slušně oblečení. Jídelní lístek nebyl vystaven, proto jsme si ho nechali předložit. Už jen to, že jsme promluvili česky bylo pro personál neatraktivní. Německy hovořící číšník (pro rakouskou klientelu - před restaurací jiná auta než s reg. značkou “A” nestála) musel zavolat česky hovořícího kolegu. Necítili jsme se dobře, pohledy personálu byly odrazující. Odcházeli jsme a nastal VRCHOL. Před všemi ostatními hosty personál hlasitě křičel: “Zlatí Rakušáci” a “ Scheiße”. Cožpak je tohle normální pro kvalitní restauraci se zahraniční klientelou?

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Martin Kocourek
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

šlářík
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno