Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Penzion Klokočí

Po dobu karantény má restaurace pouze víkendoví provoz. 

Stylová restaurace se nachází ve stejnojmenném penzionu. Pochutnat si můžete na české domácí kuchyni. Prostory restaurace vhodné i k uspořádání oslav nebo svatby. Posedět lze i na venkovní zahrádce na dvorku penzionu. 
Nabízí Vám originální stylové prostory, romantickou atmosféru a krásné prostředí. Dle Vašich představ připravíme slavnostní tabuli, dekoraci interiéru, navrhneme vhodné menu.
Prostory byly už mnohokrát svědky svatebního obřadu. Pokud je to i Vaše představa, budeme rádi, když si svoje ANO řeknete u nás.
Konání svatby na Vysočině v atraktivních sezónních termínech je u nás podmíněno minimálním rozpočtem za jídlo a obsazením celé kapacity ubytování na celý víkend – od pátku do neděle.Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno