Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Pizzerie Fajn

Přehled hodnocení
85% celkově
80% personál
80% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 0x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme navštívili náhodou, ale určit se nejednalo o naši poslední návštěvu. Personál byl ochotný a milý, o naší rezervaci věděl a usadil nás ke stolu. Dali jsme si pizzu, která bya výborná. Ceny přivětivé. Doporučuji!
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Maso na lávovém grilu s postupným grilovanim - každý sám, ostatní jídla dobrá, prostředí odpovídá běžné sídlištní restauraci; lze doporučit
Pizzerie Fajn Pizzerie Fajn
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Servírka moc příjemná, obsluha rychlá. Dali jsme si tatarák, maso nebylo moc dobré a hlavně bylo namleté z mlýnku. Topinky byly dobré - nespálené a neplavaly v oleji, jak se občas stává.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Objednali jsme si 3 různá jídla, pizzu, hovězí steak a vepřovou panenku. Všichni tři jsme byli spokojeni, porce pěkné, chuť nám doladil tankový Kozel. Spokojenost, přijdeme znovu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace s velmi pěkným prostředím a prezentací takových sudů. Jídlo bylo dobré, ale nijak zvlášť neuchvátilo. Obsluze by neuškodila trocha komunikace, i přes to všechno se chystáme na další návštěvu a věříme, že to bude mnohem lepší.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO