Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Pension Kladská

Nejlepší zvěřina mezi Prahou a Mnichovem – tu prý ochutnáte v rodinné restauraci Kladská. Najdete ji v prestižním německém průvodci Der Feinschmecker a pravidelně se umisťuje v Maurerově výběru Grand Restaurant mezi stovkou nejlepších restaurací v Česku.

Pension a restaurace Kladská leží 8 kilometrů od Mariánských Lázní v panenské přírodě uprostřed Slavkovského lesa. Kuchyni šéfuje Vlastimil Reitmajer, který připravuje dokonalé zvěřinové speciality. Pochutnáte si tu ale i na salátech nebo rybách.

„Nezabýváme se nekonečným sestavováním sofistikovaného jídelního lístku, ale věnujeme čas hledání stále čerstvých a kvalitních surovin,” představuje Vlastimil Reitmajer koncept restaurace. Jejím lákadlem je i pestrý výběr vín z celého světa.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno