Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 21x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pension Kladská

Nejlepší zvěřina mezi Prahou a Mnichovem – tu prý ochutnáte v rodinné restauraci Kladská. Najdete ji v prestižním německém průvodci Der Feinschmecker a pravidelně se umisťuje v Maurerově výběru Grand Restaurant mezi stovkou nejlepších restaurací v Česku.

Pension a restaurace Kladská leží 8 kilometrů od Mariánských Lázní v panenské přírodě uprostřed Slavkovského lesa. Kuchyni šéfuje Vlastimil Reitmajer, který připravuje dokonalé zvěřinové speciality. Pochutnáte si tu ale i na salátech nebo rybách.

„Nezabýváme se nekonečným sestavováním sofistikovaného jídelního lístku, ale věnujeme čas hledání stále čerstvých a kvalitních surovin,” představuje Vlastimil Reitmajer koncept restaurace. Jejím lákadlem je i pestrý výběr vín z celého světa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší zvěřina na zapadu Čech...Cestu jsme plánovali asi 2 roky,ale čekaní stalo za to..Maso se jen rozpadalo,perfektně ochucené omáčky k masu,nejlepší cibulačka co jsme jedl a dezerty výborný...Skoda že je to tak daleku...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná nabídka vín, domácí prostředí s vynikajícím jídlem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO