Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Informace Restaurace Sokolovna - Peklo

V restauraci Vám nabídnou kromě tradiční domácí kuchyně také různé speciality a minutková jídla, jež můžete zapít nepasterizovaným Starobrněnským pivem nebo kvalitním vínem.
Denně včetně sobot a nedělí nabízí polední menu za zvýhodněnou cenu. V nabídce se objevují i zvěřinové pokrmy, domácí uzené a domácí grilované maso, domácí plněné knedlíky, domácí langoše atd. V letní sezóně zde grilují kolena a krkovice. Restaurace je rozdělena na místnost nekuřáckou a kuřáckou. Každá místnost má zvláštní vchod, a tak se nekuřáci zcela vyhnou kuřácké části. Kapacita nekuřácké i kuřácké restaurace je cirka 35 míst. Pro větší společnost Vám nabízí uzavření a připravení místností podle Vašeho přání, chuti a fantazie. Prostory jsou využívány zejména pro oslavy, svatby, promoce, večírky, společenská a firemní setkání. K dispozici je také sál Sokolovny, jenž je používaný na větší akce, oslavy, večírky, společenská a firemní setkání i spolkové schůze. Kapacita sálu je cirka 60-80 míst. V létě je otevřená letní zahrádka s obsluhou. Zahrádka je umístěna v klidném přírodním prostředí. Součástí je dětské hřiště s prolézačkami, klouzačkou, pískovištěm a dalšími atrakcemi. Kapacita zahrádky je cirka 60-80 míst.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno