6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Sokolovna - Peklo

V restauraci Vám nabídnou kromě tradiční domácí kuchyně také různé speciality a minutková jídla, jež můžete zapít nepasterizovaným Starobrněnským pivem nebo kvalitním vínem.
Denně včetně sobot a nedělí nabízí polední menu za zvýhodněnou cenu. V nabídce se objevují i zvěřinové pokrmy, domácí uzené a domácí grilované maso, domácí plněné knedlíky, domácí langoše atd. V letní sezóně zde grilují kolena a krkovice. Restaurace je rozdělena na místnost nekuřáckou a kuřáckou. Každá místnost má zvláštní vchod, a tak se nekuřáci zcela vyhnou kuřácké části. Kapacita nekuřácké i kuřácké restaurace je cirka 35 míst. Pro větší společnost Vám nabízí uzavření a připravení místností podle Vašeho přání, chuti a fantazie. Prostory jsou využívány zejména pro oslavy, svatby, promoce, večírky, společenská a firemní setkání. K dispozici je také sál Sokolovny, jenž je používaný na větší akce, oslavy, večírky, společenská a firemní setkání i spolkové schůze. Kapacita sálu je cirka 60-80 míst. V létě je otevřená letní zahrádka s obsluhou. Zahrádka je umístěna v klidném přírodním prostředí. Součástí je dětské hřiště s prolézačkami, klouzačkou, pískovištěm a dalšími atrakcemi. Kapacita zahrádky je cirka 60-80 míst.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace