Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Sokolovna - Peklo

V restauraci Vám nabídnou kromě tradiční domácí kuchyně také různé speciality a minutková jídla, jež můžete zapít nepasterizovaným Starobrněnským pivem nebo kvalitním vínem. Denně včetně sobot a nedělí nabízí polední menu za zvýhodněnou cenu. V nabídce se objevují i zvěřinové pokrmy, domácí uzené a domácí grilované maso, domácí plněné knedlíky, domácí langoše atd. V letní sezóně zde grilují kolena a krkovice. Restaurace je rozdělena na místnost nekuřáckou a kuřáckou. Každá místnost má zvláštní vchod, a tak se nekuřáci zcela vyhnou kuřácké části. Kapacita nekuřácké i kuřácké restaurace je cirka 35 míst. Pro větší společnost Vám nabízí uzavření a připravení místností podle Vašeho přání, chuti a fantazie. Prostory jsou využívány zejména pro oslavy, svatby, promoce, večírky, společenská a firemní setkání. K dispozici je také sál Sokolovny, jenž je používaný na větší akce, oslavy, večírky, společenská a firemní setkání i spolkové schůze. Kapacita sálu je cirka 60-80 míst. V létě je otevřená letní zahrádka s obsluhou. Zahrádka je umístěna v klidném přírodním prostředí. Součástí je dětské hřiště s prolézačkami, klouzačkou, pískovištěm a dalšími atrakcemi. Kapacita zahrádky je cirka 60-80 míst.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO