Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Peking

Restaurace Peking Vás zve na speciality z pestré čínské kuchyně (pekingská kachna, hongkongské zákusky a mnoho dalších čerstvých mořských specialit). Restaurace, která se rozkládá na ploše 700 m², zajišťuje více než 200 míst k sezení, 10 salonků vybavených plazmovou TV, karaoke, internet zdarma prostřednictvím WI-FI, air-condition, dále parking. Zajišťují také firemní a rodinné oslavy, svatby, promoce, společenské akce a jiné.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá volba, návštěva s rodilými Číňany - maximální spokojenost, hosté se cítili jako doma. Restauraci budeme i nadále využívat pro návštěvy s čínskými partnery.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Probably one of the best Chinese restaurants in Prague. Large selection of meals with large portions. Not the cheapest though and definitely recommend making a reservation
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO