Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Peking

Restaurace Peking Vás zve na speciality z pestré čínské kuchyně (pekingská kachna, hongkongské zákusky a mnoho dalších čerstvých mořských specialit). Restaurace, která se rozkládá na ploše 700 m², zajišťuje více než 200 míst k sezení, 10 salonků vybavených plazmovou TV, karaoke, internet zdarma prostřednictvím WI-FI, air-condition, dále parking. Zajišťují také firemní a rodinné oslavy, svatby, promoce, společenské akce a jiné.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o pravou čínskou restauraci, žádné bistro. Jídlo bylo velmi chutné a porce nadstandardní. Příprava jídla byla otázkou chvilky. Obsluha je příjemná. Návštěvou neprohloupíte.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluhu je potřeba požádat o výběr z čínského menu, ne standardního... Poté se návštěva restaurace změní ve fantastický zážitek
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Klasické čínské bistro s pachem přepáleného oleje linoucím se široko daleko do okolí restaurace. Flegmatický personál a jídelní lístek, který s Asijskou kuchyní bohužel nemá vůbec nic společného.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO