Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotografií
Masarykovo náměstí 41, Škvorec
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Pavlač

Restaurace Pavlač zprostředkovává dobré jídlo a nabídku místa k posezení, setkávání a oslavy svým sousedům i hostům z okolí.
 Není to ale jen o hezkém prostředí, o kvalitních surovinách a šetrném způsobu zpracování, o přátelské obsluze a nabízených službách. Je to všechno dohromady. Můžou Vás přivítat v příjemném interiéru a za hezkého počasí ve velké zahradě, kde si každý může najít své místo. Všechno jídlo, které jde z kuchyně na Váš stůl si připravují sami. Od základů omáček po marmelády. Chtějí mít kontrolu nad kvalitou a chutí svých jídel. Jídlo mají rádi, rádi ho jí a rádi se zajímají o novinky v gastronomii a ve vaření. Maso, před tím než jde na gril, připravují metodou sous-vide, což je pomalé vaření ve vakuu. Maso je ještě šťavnatější a křehčí než při běžném grilování.  

Restaurace Pavlač je součástí Statku U Prahy, kde najdete také stodolu s kompletním zázezím a kapacitou až 200 osob. Statek je ideálním a inspirativním prostorem pro svatby, oslavy i firemní akce. Strávit u nich můžete i příjemnou dovolenou nebo víkend.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba