Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pastouška

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Nazačátku trochu zmatky, jinak vše ok až na domácí limonádu, která byla průšvih. Měli jsme grilované kuře, které bylo spíše pečené s křupavou kůrčičkou, jinak pivo ok. Nově zrekonstruovaný vnitřek.
Restaurace Pastouška
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Pastoušce jsme byli již podruhé na nabídku ze Slevomatu. Špíz byl servírovaný v ještě lákavější podobě než na fotografii nabídky na internetu a velmi chutný. Jediný nedostatek se týká počtu míst pro nekuřáky. Opět jsme seděli mezi kuřáky, takže po návštěvě strašně smrdíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí restaurace. Měli jsme špízy (kuřecí, vepřové, klobása, cibule) a opékané brambory. K tomu kečup, horčice a tatarka. Jídlo výborné, obsluha fajn, pivečko Chotěboř, doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Masový špíz s pečenými brambory byl výborný,maji stylové servírování. Pivo Svijany a Chotěboř. Obsluha milá, interiér je příjemný, člověk se zde cítí dobře, doporučuji.
Restaurace Pastouška Restaurace Pastouška
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Masíčko bylo velice dobře ochucené, americké brambory a salátek také. Jen do avokádového dresinku byla asi nastrouhaná celá limetka i s kůrou, což bylo hořké, což trochu pokazilo celkový chuťový dojem. Takže za dresink bod dolů.Lida
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme voucher ze slevomatu, 600gramový talíř masa se salátem a chlebem. Masa byly tři druhy, grilované kuřecí a vepřové, smažené kuřecí řízečky. Salát ze směsi polníčku, rukoly, ledového salátu, rajčátek a okurky s vynikající zálivkou. Jen chléb mohl být domácí, nebo alespoň lepší.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tentokráte jsme měli masový talíř s bramborovými dukátky. Kuiřecí kasíčko bylo měkké, panenka byla trochu vysušená, bramborové dukátky byly trochu slanější, ale jinak výnikající. Obsluha příjemná,takže celková spokojenost
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je trochu zastrčená, ale má pěkný interiér. obsluha milá, pivečka dobrá. Řízečky vepřové a kuřecí výborné, chlebik čerstvý, takže příjemné posezení a doporučuji
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO