Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pastouška

Pastouška je restaurace domácího stylu s kapacitou do 60 míst a 15 míst v nekuřáckém salónku. Nabízí posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel za příznivé ceny s bohatým nápojovým lístkem a čepované pivo Svijany a Poutník. Restaurace tradičně zajišťuje hostiny, svatby, promoce a narozeniny formou rautu s vlastní výrobou specialit teplé i studené kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Pastoušce jsme byli již podruhé na nabídku ze Slevomatu. Špíz byl servírovaný v ještě lákavější podobě než na fotografii nabídky na internetu a velmi chutný. Jediný nedostatek se týká počtu míst pro nekuřáky. Opět jsme seděli mezi kuřáky, takže po návštěvě strašně smrdíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí restaurace. Měli jsme špízy (kuřecí, vepřové, klobása, cibule) a opékané brambory. K tomu kečup, horčice a tatarka. Jídlo výborné, obsluha fajn, pivečko Chotěboř, doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Masový špíz s pečenými brambory byl výborný,maji stylové servírování. Pivo Svijany a Chotěboř. Obsluha milá, interiér je příjemný, člověk se zde cítí dobře, doporučuji.
Restaurace Pastouška Restaurace Pastouška
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO