Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Pastouška

Pastouška je restaurace domácího stylu s kapacitou do 60 míst a 15 míst v nekuřáckém salónku. Nabízí posezení v příjemném a sympatickém prostředí s možností pestrého výběru minutkových a domácích jídel za příznivé ceny s bohatým nápojovým lístkem a čepované pivo Svijany a Poutník. Restaurace tradičně zajišťuje hostiny, svatby, promoce a narozeniny formou rautu s vlastní výrobou specialit teplé i studené kuchyně. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Nazačátku trochu zmatky, jinak vše ok až na domácí limonádu, která byla průšvih. Měli jsme grilované kuře, které bylo spíše pečené s křupavou kůrčičkou, jinak pivo ok. Nově zrekonstruovaný vnitřek.
Restaurace Pastouška
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Pastoušce jsme byli již podruhé na nabídku ze Slevomatu. Špíz byl servírovaný v ještě lákavější podobě než na fotografii nabídky na internetu a velmi chutný. Jediný nedostatek se týká počtu míst pro nekuřáky. Opět jsme seděli mezi kuřáky, takže po návštěvě strašně smrdíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí restaurace. Měli jsme špízy (kuřecí, vepřové, klobása, cibule) a opékané brambory. K tomu kečup, horčice a tatarka. Jídlo výborné, obsluha fajn, pivečko Chotěboř, doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO