Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Partyzán

Restaurace a pivnice Partyzán Vrchlabí nabízí příjemné a stylové posezení. Tento podnik čepuje jako jediný ve Vrchlabí a okolí tankovou Plzeň a Gambrinus 10. V přízemí restaurace se nachází pivnice s pohledem na výčepní tanky a krb, v patře je pak nekuřácký prostor s vlastním barem a malou venkovní terasou, na které je možné kouřit. Přes obědy do 15:00 se v restauraci nekouří, výjimkou je zahrádka pro cca 60 hostů. K obědům jsou zde nabízeny klasické české hotovky a polévky, minutky jsou k objednání po celý den, stejně jako steaky, ryby, česká kuchyně, speciality připravené na venkovním grilu apod. Prostory jsou vhodné pro pořádání akcí. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Příjemně členitý prostor. Lze si vybrat stůl dle vlastní chuti (v patře jsou velké i malé, dole můžete sedět u výčepu, v salonku, v boxech), vždy čisto a uklizeno. Obsluha rychlá a vstřícná. Pizza jen na vyžádání. I o víkendu je denní polední nabídka (není vyvěšena na webu), do 15 hod nelze objednat ze stálého lístku. Limonády mají nekonzistentní kvalitu - někdy super, jindy ředěné a bez chuti.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

V poledne nečekejte zázraky, počkáte si, protože když je plno, obsluha dost nestíhá, ačkoli se opravdu snaží a po place kmitají tři. Kapacita je opravdu větší, než se zdá. Nabídka je pestrá, ale tentokrát jsme asi měli smůlu - dršťková polévka měla podivnou chuť a tofu sendvič zabila kečupová majonéza. Tvarohové buchty jako od babičky pověst zachránily.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno