Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurant Parkhotel Skalní město

Restaurace je součástí stejnojmenného hotelu. Má kapacitu 64 míst a nabízí rozsáhlý výběr jídel mezinárodní i domácí kuchyně. Nechybí výběr značkových bílých i červených vín, sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů a plzeňské pivo. Součástí hotelu je i hotelový klub, který je v sezóně využíván jako vinárna, mimo sezónu jako prostory pro uzavřenou společnost, které se dají využít i jako jednací či školící místnost. V případě hezkého počasí mají hosté možnost posedět na zahrádce.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Příjemnost, srdečnost i rychlost obsluhy výborná. Velmi nás překvapila servírka Pavla svým přehledem, co je kde potřeba v plné restauraci zařídit, což ihned s úsměvem prováděla. Při každém pohybu po restauraci stíhala sledovat všechny stoly a svoji práci si perfektně organizovala tak, že nikdo nečekal na obsloužení a použité nádobí bylo ihned odnášeno. Po odchodu hostů byl stůl obratem připraven pro další zákazníky.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno