Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
88% celkově
85% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 55x
4 37x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět maximální spokojenost. Jídlo bylo skvělé. Telecí golf burger mohu jen doporučit. Obsluha se snažila a byla velice milá. Návštěvu doporučuji zejména v létě, kdy je výhled na green.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace mne to táhlo už delší dobu. Chtěl jsem zjistit, zda reference nelžou a opravdu se tu člověk kvalitně nají. Na úvod musím říci, nelžou. Překvapilo nás, kolik bylo na parkovišti aut, jelikož golf se teď v zimě asi provozovat moc nedá. Na druhou stranu jsme měli rezervaci, a tak strach o místa nebyl. V HK je to celkem zastrčené místo, ale rozhodně se vyplatí si sem zajet. Kousek staví MHD a parkoviště je celkem velké, i když těžko říct, jak třeba zvládá letní provoz. Restaurace je součástí hotýlku, který je přímo u hřiště. Vybavení je moderní, personál zadává objednávku rovnou do tabletu. Obsluhujicích bylo dost, velká většina z místní hotelové školy. Chování ale všichni na výbornou. Je vidět, že je někdo driluje. Z jídla doporučuji místní kulajdu, tu jsem si vyhlédl již v internetovém menu a nezklamala. Jako druhé jsem zvolil týdenní nabídku, stejně jako můj doprovod. Každý však jiný hlavní chod. Všichni si moc pochutnali a budu rád, pokud přijdeme otestovat něco dalšího z nabídky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velkým přínosem beru mladého, šikovného číšníka, který čerstvě nastoupil a jeho ochota pomoci je neobvyklá a o to cennější. Jídlo chutné, prostředí příjemné, výhled krásný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme překvapení skvělým jídlem i prostředím a vybavením prostorů restaurace, bohužel již byla tma a nebyl výhled do okolí. Celkový dojem pouze lehce zkazila otrávená slečna servírka.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Večerní návštěva restaurace Park Golf na rychlé jídlo byla dobrou volbou. Byl jsem tu poprvé na á la carte. krémová česnečka i tatarák byl skvělý. Pouze servírka vypadala jakoby jí práce vůbec nebavila :) Kolega, který nás později obsluhoval byl naopak zcela v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí ani obsluze nelze nic vytknout, zkrátka profesionální provedení. Jídlo chuťově výborné, suroviny čerstvé. Na Caesar salátu, zmrzlině i třeba mátě to bylo vidět na první pohled. Vývar horký, silný, ale ne přesolený, jak se občas někde stává. Cena odpovídá kvalitě - 105 Kč za denní nabídku a 175 Kč za prvotřídní salát s krevetami, to je ok. Ovšem s polévkou a malým dezertem to pro mě na každodenní oběd není.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V krátké době jsem měl možnost opět navštívít restauraci park golf. Polední menu bylo výborne. Všem nám moc chutnalo. Obsluha byla rychlá a ochotna. Kuchyně nám vyšla vstříc úpravou jídla. Díky

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO