Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 116x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
84% celkově
82% personál
91% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 62x
4 42x
3 7x
2 1x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherné prostředí s velice pozornou obsluhou, která nám byla po celý večer k dispozici. Jídlo snese ty nejvyšší měřitka kritiky a stejně obstojí na jedničku. Nemohu vytknout absolutně nic a jen směle doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do golfu chodíme pravidelně, nemůžeme si na nic stěžovat, snad jenom že obsluha často zapominala... ale jinak jedna z nejlepších restaurací v Hradci Králové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dlouhé době jsme se vypravili na společný rodinný oběd. Vybrali jsme si naši oblíbenopu restauraci Park Golf. Jídlo bylo opravdu výborné, jen jelení guláš byl tentokrát mastný a obsluha trochu vázla.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, ale personál bohužel nezkušený a neprofesionální. Obsluha je tváří restaurace a v tomto případě je to vada na kráse.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personal je mily, ale nikdo ho bohuzel nenaucil co a jak delat na place. Vypada to, ze nemaji system a pusobi dost neprofesionalne. Kuchar se v jidelnim listku chlubi kam vsude pridava worchester :))) Restaurace ma stale dost prace pred sebou. V Hradci ale jedna z mala lepsich restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem dříve mnohem častěji jak s přáteli, rodinou tak i na obchodní obědy. Bohužel se zdá, že se změnilo vedení podniku i personál a nemá to již zdaleka takovou úroveň. Naštěstí jídlo je stále výborné, ale prostě u nás rozhoduje servis. Tedy příští návštěvu budu opravdu zvažovat. Přišli jsme s dcerou na krátkou večeři, nejprve jsme čekali 10min na jídlení lístky. Servírka se následně omluvila (v restauraci tou dobou byli obsazené max 4 stoly). Na objednávku jídla čekáme dalších 10min. Tak jsem se ozval a bylo mi slíbeno že jídlo bude do 20ti minut. Bylo to však více než 30min. :( (a to byla jen svíčková a telecí steak). Abych bych fair, je pravda, že opět přišla omluva a nabídka na kávu nebo zmrzlinu "na podnik". Ale opravu jsme chtěli už jen rychle zaplatit a jít. Škoda, je to krásné místo a jídlo patří v Hradci určitě mezi špičku..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Park Golf
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po včerejším záporném hodnocení jsem se rozhodl dát dnes další šanci. Když mi ale naúčtovali sklenici vody za 39 Kč jako karafu, tak sem se zeptal jestli je to v pořádku? A samozřejmě omyl. :( škoda
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Přesto že do této restaurace chodím rád na pracovní schůzky, dnes se to tedy nepovedlo. Na obchodní schůzce, kam jsem si přisedl, ke mně za 30 min. nikdo nepřišel abych si mohl něco objednat. Po 40 min. jsem odešel, tak jak jsem přišel. Aspoň jsem ušetřil!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personál příjemný, restaurace pěkná, na jídlo jsme nečekali nijak dlouho. Jelení guláš i svíčková také výborná. Každopádně doporučuji a určitě se zas někdy vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO