Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 101x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
91% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 57x
4 37x
3 4x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personál příjemný, restaurace pěkná, na jídlo jsme nečekali nijak dlouho. Jelení guláš i svíčková také výborná. Každopádně doporučuji a určitě se zas někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme tuto restauraci navštívili a musíme opět doporučit. Jídlo excelentní, obsluha teda trošičku roztěkaná, tak nám polévku nedonedla, ale moc se omlouvali, stane se. ;-)
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pokud bych vám mohl poradit, neztrácejte návštěvou této restaurace čas. Ačkoliv je prostředí příjemné, restaurace se tváří, že je vám schopna nabídnout vysoký gastronomický zážitek, bohužel opak je pravdou. Cena jídla rozhodně neodpovídá kvalitě, personál se na vás při objednávce usmívá, ale po té se vás zeptá, zda si polévku přejete až po hlavním jídle. Když si objednáte pstruha se zakysanou smetanou, bramborem a citronem, dostanete jen pstruha s bramborem. A když už si myslíte, že jste se na jeden večer nasmáli až dost a přejete si zaplatit, tak k vám přijde personál s balíčkem, který označí za výslužku (vepřové hody), tak přemýšlíte, že byste kvůli tomuto gestu byli ochotni zapomenout na to, že celý večer nestál za nic. Tento pocit vám však vydrží do chvíle, než na účtence objevíte (bez upozornění) 12 krát doplatek kuchyň, tedy 120 Kč. Když se zeptáte co to je za doplatek, obsluha bez mrknutí oka oznámí, že to je cena za výslužku, kterou jste si neobjednali. Když už přes slzy od smíchu ani nevidíte, tak se vás obsluha s vážnou tváří zeptá, zda si přejete nechat spropitné. Pokud se někdo potřebuje pobavit, mohu vřele doporučit tuto restauraci, ale na jídlo běžte někam jinam.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět maximální spokojenost. Jídlo bylo skvělé. Telecí golf burger mohu jen doporučit. Obsluha se snažila a byla velice milá. Návštěvu doporučuji zejména v létě, kdy je výhled na green.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do této restaurace mne to táhlo už delší dobu. Chtěl jsem zjistit, zda reference nelžou a opravdu se tu člověk kvalitně nají. Na úvod musím říci, nelžou. Překvapilo nás, kolik bylo na parkovišti aut, jelikož golf se teď v zimě asi provozovat moc nedá. Na druhou stranu jsme měli rezervaci, a tak strach o místa nebyl. V HK je to celkem zastrčené místo, ale rozhodně se vyplatí si sem zajet. Kousek staví MHD a parkoviště je celkem velké, i když těžko říct, jak třeba zvládá letní provoz. Restaurace je součástí hotýlku, který je přímo u hřiště. Vybavení je moderní, personál zadává objednávku rovnou do tabletu. Obsluhujicích bylo dost, velká většina z místní hotelové školy. Chování ale všichni na výbornou. Je vidět, že je někdo driluje. Z jídla doporučuji místní kulajdu, tu jsem si vyhlédl již v internetovém menu a nezklamala. Jako druhé jsem zvolil týdenní nabídku, stejně jako můj doprovod. Každý však jiný hlavní chod. Všichni si moc pochutnali a budu rád, pokud přijdeme otestovat něco dalšího z nabídky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velkým přínosem beru mladého, šikovného číšníka, který čerstvě nastoupil a jeho ochota pomoci je neobvyklá a o to cennější. Jídlo chutné, prostředí příjemné, výhled krásný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme překvapení skvělým jídlem i prostředím a vybavením prostorů restaurace, bohužel již byla tma a nebyl výhled do okolí. Celkový dojem pouze lehce zkazila otrávená slečna servírka.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO