Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
87% celkově
83% personál
91% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 45x
4 27x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Uvítali jsme nové menu, ve které však zůstala nejpopulárnější jídla z předchozí verze. Překvapilo nás změna - omlazení personálu. nevím jestli to bylo sobotou nebo je to tak i přes týden, ale jako by chyběl dohled vedení a správné zaškolení.. Všichni se snažili, ale nastavená standard šel dolů.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jj stejne jako vzdy, clovek vi proc sem jezdí a co tu muze ocekavat - vyssi uroven obsluhy i jidla. Kvalitni suroviny za super ceny. Jen ten golf stale nebavka. Jen tak dal!
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Přes Restu.cz jsem si objednal stůl. Ještě hodinu před večeří jsem obdržel SMS, že mám stůl rezervovaný a když jsme tam dorazili, tak bylo zavřeno! Velice nepříjemné!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Restaurace Park Golf nedaleko Hradce Králové jsme zavítali s přáteli při cestě do Krkonoš a zastávka se velmi povedla. Hovězí burger s hranolkami byl výborný a španělský ptáček jsem od přítelkyně ani nedostal ochutnat :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Již tradičně jsem si vybral tuto restauraci pro obchodní schůzku, protože je zde velmi milé a klidné prostředí. Personál neruší a je velice vnímavý a ohleduplný. Vše podtrhuje výborná káva a jídlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byly jsme zde s mamkou a moc se nam tu libilo. Na jidlo jsme cekali trochu dele ale bylo moc dobre. Jak hlavni jidlo tak dezert bylo vyborne.Prostredi a vyhled taky krasny.
Restaurace Park Golf Restaurace Park Golf
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Ackoliv jsem na Golf Park nedala dopustit, dnes jsem odjizdela malicko zklamana a to hlavne kvuli vaznouci obsluze a dalsim duvodem bylo to, ze jsem v karafe vody s citronem a matou objevila msice :///
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tentokrát jsme zkusili anglickou snídani, která se na první pohled zdála ne příliš velká. Ale zdání klamalo. Byla víc než dostatečná, velmi dobře zpracovaná a chutná. Takže i snídaně je tady výborná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí příjemné, jen trochu "táhlo" a byla zima. Číšník ochotný, ale dost zmatený :). Několikrát si postupně upřesňoval a popletl objednávku a na pití jsme čekali asi 30minut. Guláš, který byl uveden v týdenní nabídce a psaný i na tabuli, nebyl. Očekával bych, že bude smazán, vyškrtnut, nebo na to budu upozorněn při podání lístku, ale to je opravdu jen drobnost. Svíčková výborná, kulajda docela také, jen polévka nebyla moc teplá. Určitě zas někdy navštívíme, ale doufám, že obsluha bude už rychlejší a méně zmatená.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO