Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 120x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
90% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 62x
4 46x
3 7x
2 1x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Klidné místo pro obchodní schůzku nebo posezení s přáteli. Profesionální obsluha, teď v létě příjemné venkovní posezení. Dobrá káva a kuchyň na vysoké úrovni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, výborný personál, skvělá kuchyně a velmi chutná káva. Pro obchodní setkání nebo jen přátelskou kávu ideální klidné prostředí s možností využít venkovní terasu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zrovna dnes to nevyšlo, protože tam měli svatbu, ale na svatbu je to místo jako stvořené. Dobrý nápad, žel už je 10 tel po... Snad to vyjde příště, protože je to zde super.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nádherné prostředí s velice pozornou obsluhou, která nám byla po celý večer k dispozici. Jídlo snese ty nejvyšší měřitka kritiky a stejně obstojí na jedničku. Nemohu vytknout absolutně nic a jen směle doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do golfu chodíme pravidelně, nemůžeme si na nic stěžovat, snad jenom že obsluha často zapominala... ale jinak jedna z nejlepších restaurací v Hradci Králové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dlouhé době jsme se vypravili na společný rodinný oběd. Vybrali jsme si naši oblíbenopu restauraci Park Golf. Jídlo bylo opravdu výborné, jen jelení guláš byl tentokrát mastný a obsluha trochu vázla.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, ale personál bohužel nezkušený a neprofesionální. Obsluha je tváří restaurace a v tomto případě je to vada na kráse.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personal je mily, ale nikdo ho bohuzel nenaucil co a jak delat na place. Vypada to, ze nemaji system a pusobi dost neprofesionalne. Kuchar se v jidelnim listku chlubi kam vsude pridava worchester :))) Restaurace ma stale dost prace pred sebou. V Hradci ale jedna z mala lepsich restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem dříve mnohem častěji jak s přáteli, rodinou tak i na obchodní obědy. Bohužel se zdá, že se změnilo vedení podniku i personál a nemá to již zdaleka takovou úroveň. Naštěstí jídlo je stále výborné, ale prostě u nás rozhoduje servis. Tedy příští návštěvu budu opravdu zvažovat. Přišli jsme s dcerou na krátkou večeři, nejprve jsme čekali 10min na jídlení lístky. Servírka se následně omluvila (v restauraci tou dobou byli obsazené max 4 stoly). Na objednávku jídla čekáme dalších 10min. Tak jsem se ozval a bylo mi slíbeno že jídlo bude do 20ti minut. Bylo to však více než 30min. :( (a to byla jen svíčková a telecí steak). Abych bych fair, je pravda, že opět přišla omluva a nabídka na kávu nebo zmrzlinu "na podnik". Ale opravu jsme chtěli už jen rychle zaplatit a jít. Škoda, je to krásné místo a jídlo patří v Hradci určitě mezi špičku..
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO