Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 114x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
90% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 60x
4 42x
3 7x
2 1x
1 4x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po dlouhé době jsme se vypravili na společný rodinný oběd. Vybrali jsme si naši oblíbenopu restauraci Park Golf. Jídlo bylo opravdu výborné, jen jelení guláš byl tentokrát mastný a obsluha trochu vázla.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, ale personál bohužel nezkušený a neprofesionální. Obsluha je tváří restaurace a v tomto případě je to vada na kráse.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personal je mily, ale nikdo ho bohuzel nenaucil co a jak delat na place. Vypada to, ze nemaji system a pusobi dost neprofesionalne. Kuchar se v jidelnim listku chlubi kam vsude pridava worchester :))) Restaurace ma stale dost prace pred sebou. V Hradci ale jedna z mala lepsich restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem dříve mnohem častěji jak s přáteli, rodinou tak i na obchodní obědy. Bohužel se zdá, že se změnilo vedení podniku i personál a nemá to již zdaleka takovou úroveň. Naštěstí jídlo je stále výborné, ale prostě u nás rozhoduje servis. Tedy příští návštěvu budu opravdu zvažovat. Přišli jsme s dcerou na krátkou večeři, nejprve jsme čekali 10min na jídlení lístky. Servírka se následně omluvila (v restauraci tou dobou byli obsazené max 4 stoly). Na objednávku jídla čekáme dalších 10min. Tak jsem se ozval a bylo mi slíbeno že jídlo bude do 20ti minut. Bylo to však více než 30min. :( (a to byla jen svíčková a telecí steak). Abych bych fair, je pravda, že opět přišla omluva a nabídka na kávu nebo zmrzlinu "na podnik". Ale opravu jsme chtěli už jen rychle zaplatit a jít. Škoda, je to krásné místo a jídlo patří v Hradci určitě mezi špičku..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Park Golf
Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po včerejším záporném hodnocení jsem se rozhodl dát dnes další šanci. Když mi ale naúčtovali sklenici vody za 39 Kč jako karafu, tak sem se zeptal jestli je to v pořádku? A samozřejmě omyl. :( škoda
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Přesto že do této restaurace chodím rád na pracovní schůzky, dnes se to tedy nepovedlo. Na obchodní schůzce, kam jsem si přisedl, ke mně za 30 min. nikdo nepřišel abych si mohl něco objednat. Po 40 min. jsem odešel, tak jak jsem přišel. Aspoň jsem ušetřil!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personál příjemný, restaurace pěkná, na jídlo jsme nečekali nijak dlouho. Jelení guláš i svíčková také výborná. Každopádně doporučuji a určitě se zas někdy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsme tuto restauraci navštívili a musíme opět doporučit. Jídlo excelentní, obsluha teda trošičku roztěkaná, tak nám polévku nedonedla, ale moc se omlouvali, stane se. ;-)
Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pokud bych vám mohl poradit, neztrácejte návštěvou této restaurace čas. Ačkoliv je prostředí příjemné, restaurace se tváří, že je vám schopna nabídnout vysoký gastronomický zážitek, bohužel opak je pravdou. Cena jídla rozhodně neodpovídá kvalitě, personál se na vás při objednávce usmívá, ale po té se vás zeptá, zda si polévku přejete až po hlavním jídle. Když si objednáte pstruha se zakysanou smetanou, bramborem a citronem, dostanete jen pstruha s bramborem. A když už si myslíte, že jste se na jeden večer nasmáli až dost a přejete si zaplatit, tak k vám přijde personál s balíčkem, který označí za výslužku (vepřové hody), tak přemýšlíte, že byste kvůli tomuto gestu byli ochotni zapomenout na to, že celý večer nestál za nic. Tento pocit vám však vydrží do chvíle, než na účtence objevíte (bez upozornění) 12 krát doplatek kuchyň, tedy 120 Kč. Když se zeptáte co to je za doplatek, obsluha bez mrknutí oka oznámí, že to je cena za výslužku, kterou jste si neobjednali. Když už přes slzy od smíchu ani nevidíte, tak se vás obsluha s vážnou tváří zeptá, zda si přejete nechat spropitné. Pokud se někdo potřebuje pobavit, mohu vřele doporučit tuto restauraci, ale na jídlo běžte někam jinam.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO