Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 92x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Přehled hodnocení
88% celkově
85% personál
92% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 52x
4 34x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme překvapení skvělým jídlem i prostředím a vybavením prostorů restaurace, bohužel již byla tma a nebyl výhled do okolí. Celkový dojem pouze lehce zkazila otrávená slečna servírka.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Večerní návštěva restaurace Park Golf na rychlé jídlo byla dobrou volbou. Byl jsem tu poprvé na á la carte. krémová česnečka i tatarák byl skvělý. Pouze servírka vypadala jakoby jí práce vůbec nebavila :) Kolega, který nás později obsluhoval byl naopak zcela v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí ani obsluze nelze nic vytknout, zkrátka profesionální provedení. Jídlo chuťově výborné, suroviny čerstvé. Na Caesar salátu, zmrzlině i třeba mátě to bylo vidět na první pohled. Vývar horký, silný, ale ne přesolený, jak se občas někde stává. Cena odpovídá kvalitě - 105 Kč za denní nabídku a 175 Kč za prvotřídní salát s krevetami, to je ok. Ovšem s polévkou a malým dezertem to pro mě na každodenní oběd není.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V krátké době jsem měl možnost opět navštívít restauraci park golf. Polední menu bylo výborne. Všem nám moc chutnalo. Obsluha byla rychlá a ochotna. Kuchyně nám vyšla vstříc úpravou jídla. Díky
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsem byl po několikáté a opět nezklamala. I přes probíhající akci se na jídlo necekalo a obsluha byla rychlá a příjemná. Candát byl výborný a burger se taky povedl.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Snídaňové menu nás zasytilo více než na půl dne. Tato restaurace je opravdu velmi příjemná, stylová, čistá. Personál se chová velmi profeskonálně a mile. Nicménš jsem přes velmi malý počet hostů na snídani museli čekat o trochu déle.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodíme sem velmi rádi, nejčastěji na kulajdu, která je bezkonkurenční. Ještě se nám ale nestalo, že bychom s nějakým jídlem nebyli spokojeni. Můžu doporučit :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pořád přemýšlím, čím to je, že to jídlo je fakt úžasné chuti. Nové ustrojení číšníků je fakt originální a zapadá do príma komfortu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excelentni jidlo, vyborna obsluha vcetne sympatickeho obleceni a chovani. Kulajda opet vynikajici zazitek
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Dnešní návštěva s počátečními rozpaky. Rezervace přes Restu.cz byla potvrzená ale v restauraci o ničem nevěděli. Jídlo bylo skvělé. Polévka kulajda. Z týdenní nabídky jsme zvolili štiku a roládu z husího stehna. Vše skvěle naservírované, vychucené. Obsluha příjemná. Návštěvu doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO