Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 99x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Provoz restaurace a kavárny. Nabídka pokrmů ze surovin od regionálních menších farmářů a pěstitelů. Možnost pořádání školení, jednání a seminářů.


Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pokud bych vám mohl poradit, neztrácejte návštěvou této restaurace čas. Ačkoliv je prostředí příjemné, restaurace se tváří, že je vám schopna nabídnout vysoký gastronomický zážitek, bohužel opak je pravdou. Cena jídla rozhodně neodpovídá kvalitě, personál se na vás při objednávce usmívá, ale po té se vás zeptá, zda si polévku přejete až po hlavním jídle. Když si objednáte pstruha se zakysanou smetanou, bramborem a citronem, dostanete jen pstruha s bramborem. A když už si myslíte, že jste se na jeden večer nasmáli až dost a přejete si zaplatit, tak k vám přijde personál s balíčkem, který označí za výslužku (vepřové hody), tak přemýšlíte, že byste kvůli tomuto gestu byli ochotni zapomenout na to, že celý večer nestál za nic. Tento pocit vám však vydrží do chvíle, než na účtence objevíte (bez upozornění) 12 krát doplatek kuchyň, tedy 120 Kč. Když se zeptáte co to je za doplatek, obsluha bez mrknutí oka oznámí, že to je cena za výslužku, kterou jste si neobjednali. Když už přes slzy od smíchu ani nevidíte, tak se vás obsluha s vážnou tváří zeptá, zda si přejete nechat spropitné. Pokud se někdo potřebuje pobavit, mohu vřele doporučit tuto restauraci, ale na jídlo běžte někam jinam.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO