Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 113x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Park Golf

Provoz restaurace a kavárny. Nabídka pokrmů ze surovin od regionálních menších farmářů a pěstitelů. Možnost pořádání školení, jednání a seminářů.


Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velmi dobré, ale personál bohužel nezkušený a neprofesionální. Obsluha je tváří restaurace a v tomto případě je to vada na kráse.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personal je mily, ale nikdo ho bohuzel nenaucil co a jak delat na place. Vypada to, ze nemaji system a pusobi dost neprofesionalne. Kuchar se v jidelnim listku chlubi kam vsude pridava worchester :))) Restaurace ma stale dost prace pred sebou. V Hradci ale jedna z mala lepsich restauraci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Chodili jsme sem dříve mnohem častěji jak s přáteli, rodinou tak i na obchodní obědy. Bohužel se zdá, že se změnilo vedení podniku i personál a nemá to již zdaleka takovou úroveň. Naštěstí jídlo je stále výborné, ale prostě u nás rozhoduje servis. Tedy příští návštěvu budu opravdu zvažovat. Přišli jsme s dcerou na krátkou večeři, nejprve jsme čekali 10min na jídlení lístky. Servírka se následně omluvila (v restauraci tou dobou byli obsazené max 4 stoly). Na objednávku jídla čekáme dalších 10min. Tak jsem se ozval a bylo mi slíbeno že jídlo bude do 20ti minut. Bylo to však více než 30min. :( (a to byla jen svíčková a telecí steak). Abych bych fair, je pravda, že opět přišla omluva a nabídka na kávu nebo zmrzlinu "na podnik". Ale opravu jsme chtěli už jen rychle zaplatit a jít. Škoda, je to krásné místo a jídlo patří v Hradci určitě mezi špičku..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO