Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Papúu

Papúu je dost těžké najít, a to i přes to, že znáte přesnou adresu. Název restaurace není nikde zřetelně vidět. Ale nenechte se zmást, ačkoli se bude zdát, že jdete do jiného podniku, když projdete do dvora, kde je u velkého stromu rozlehlá zahrádka, jste tu správně. Na první pohled je snadné si Papúu zamilovat. Interiér s trochou přehánění připomíná zámecký salónek, židle a stoly působí trochu starodávně a teplé barvy, intimní osvětlení a originální dekorace dodávají podniku na útulnosti. Prostor je vzdušný, obě jeho části jsou chytře propojené. Každý den je v nabídce skoro desítka hotových jídel a dvě kompletní menu. Kromě toho si zde můžete dát spoustu minutek, dezertů a samozřejmě drinků. K pití je pivo z Plzně a kompletní nabídku alko i nealko nápojů. To vše v centru Prahy a za nízké ceny.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO