Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 25x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Panský šenk

V samém srdci Českých Budějovic naleznete příjemnou restauraci Panský šenk. Restaurace je umístěna v prostorách historického domu domu z 13. století. Ve 14 stoleti se zde vařilo pivo. Krásný interiér restaurace odpovídá starobylému rázu budovy. Návštěvníci jistě ocení vynikající speciality připravované na otevřeném ohni, stejně jako milou obsluhu v historických kostýmech. Podávají zde výborná moravská archivní vína.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V uvedeném podniku jsme nebyli už hezkou řádku let a o to více jsme byli zvědavi, zda si udrželi svůj vysoký standart z dřívějška. nebyli jsme zklamáni. rezervace bez problémů, obsluha slušná, jídlo výborné. jak polévka (kulajda), tak i hlavní chod )široké nudle a houbovým ragú a ďábelská krkovice). vřele doporučujme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva a naprosté nadšení. Stylový interiér, vynikající jídlo, milá a vstřícná obsluha. Jedinečné domácí limonády (domácí colu prostě musíte ochutnat!!!) a pozorování přípravy jídla na grilu přímo uprostřed šenku - to je kombinace, pro kterou stojí za to se vrátit. A přesně to máme v plánu...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné historické prostředí, ochotná a milá obsluha ve stylovém oblečení, jídlo výborné. Jako bonus můžete sledovat, jak vám ho připravují na grilu přímo v místnosti, kde sedíte:-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO