Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Vinárna Panský dům

Vinárnu Panský dům naleznete v jižním křídle historického Panského domu. Do vinárny vstoupíte z Moravské ulice (ulice od radnice směrem k obchodnímu domu Kvanto), za branou vedoucí na nádvoří Panského domu. Ve stylovém interiéru s křížovými klenbami můžete prožít příjemné okamžiky u sklenky dobrého vína či s dobrým jídlem na talíři. Vyberete si z bohaté nabídky zdejší kuchyně a stůl ve vinárně si již zarezervujete také online. Vinárna také disponuje příjemným letním posezením v renesančním atriu Panského domu. Pro hosty zde pořádají nepravidelné kulturní akce. Večery u cimbálu, country večírky s grilováním, letní diskotéky a divadelní představení Divadla Brod patří k nezapomenutelným zážitkům.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO